BOSCH od 0 986 479 171: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Zavorni kolut proizvajalec
BOSCH Zavorni kolut kupi poceni na Rexbo
Zavorni kolut prezracevan, z notranjo ventilacijo, Ø: 300mm, naoljen BOSCH 4047024250352 na spletu trgovina

BOSCH Zavorni kolut prezracevan, z notranjo ventilacijo, Ø: 300mm, naoljen
Številka izdelka: 0 986 479 171

Zavorni kolut 4047024250352: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: prezracevan, z notranjo ventilacijo
  • Premer centriranja [mm]: 63,6
  • Stevilo lukenj: 5
  • Premer krozne luknje -Ø [mm]: 108
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 25
  • Povrsina: naoljen
  • Najmanjsa debelina[mm]: 23
  • Visina[mm]: 48,5
  • Obdelava: visoko karboniziran
  • premer izvrtine do [mm]: 13,8
  • Stanje: Novo
52,94 €* Vaš prihranek: 15%
45,00 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: BOSCH
  • Tip: Zavorni kolut
  • EAN: 4047024250352
BOSCH 4047024250352

BOSCH Zavorni kolut 4047024250352 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
BOSCH BD1050
BOSCH E190R02C00740343
FORD 1223664
FORD 1223666
FORD 1253964
FORD 1253965
FORD 1323560
FORD 1373370
FORD 1500152
FORD 1520297
FORD 1797226
FORD 1825134
FORD 1829606
FORD 3M512C375BA
FORD 3M512C375BC
FORD 3M512C375BD
FORD 3M512C375EA
FORD 7M511125BB
FORD DV611125CA
FORD DV611125EA
VOLVO 274510
VOLVO 31262719
VOLVO 31362412
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Zavorni kolut proizvajalec
FERODO DDF1567
FERODO DDF1649
FERODO DDF1167
MAPCO 25818
ABE C3V023ABE
DELPHI BG3895
LPR F1012V
MEYLE 515 521 5027
QUINTON HAZELL BDC5486
QUINTON HAZELL BDC5487
ATE 24.0125-0162.1
ATE 24.0325-0162.1
VALEO 186863
BOSCH 0 986 479 171
FERODO DDF1225
BREMBO 09.9468.11
AKS DASIS 850906T
ZIMMERMANN 250.1353.20
ZIMMERMANN 250.1353.52
METZGER 24925 V
FEBI BILSTEIN 24566
NK 204849
TRW DF4424
VAICO V25-80018
Barum BAR25162
NK 314849
NK 204864
JURID 561594J
JURID 562363JC
JURID 562434JC
TRISCAN 8120 10180C
BOSCH 0 986 479 956
ELSTOCK 51-0305
FERODO DDF1225C-1
FERODO DDF1649-1
BREMBO 09.9468.75
sbs 1815314849
KRAFT 6046430
FERODO DDF1225-1
OPTIMAL BS-8060
OPTIMAL BS-8060C
STARK SKBD-0020170
TRISCAN 8120 16167C
TRISCAN 8120 16169
MINTEX MDC1641
NK 202591
NK 314864
TEXTAR 92141300
TEXTAR 92141303
A.B.S. 17587
A.B.S. 18273
BLUE PRINT ADF124304
FREMAX BD-3937
CIFAM 800-687C
KAMOKA 1031016
LUCAS ELECTRICAL ACP404
JURID 562628JC
METELLI 23-0687C
DELPHI BG3895C
MAGNETI MARELLI 360406026400
MAGNETI MARELLI 360406026401
BOSCH 0 986 479 C52
RIDEX 82B0166
METZGER 6110162
STARK SKBK-1090061
JP GROUP 1563101300
JP GROUP 1563101309
REMSA 6711.10
TOPRAN 302 342
FRIGAIR DC05.101
MAGNETI MARELLI 361302040134
JURID 561594JC
BREMBO 09.9468.1X
BREMBO 09.C138.10
BREMBO 09.C138.11
AUTOMEGA 120008210
MAXGEAR 19-1267
MAXGEAR 19-1267MAX
MAXGEAR 19-1267SPORT
MASTER-SPORT 24012501621-PCS-MS
SWAG 50 92 4566
PROFIT 5010-1225
MEYLE 583 521 5027/PD
SASIC 6106008
SASIC 6106202
ROADHOUSE 6711.10
HELLA 8DD 355 112-191
HELLA 8DD 355 128-471
TEXTAR 92141305
DENCKERMANN B130447
DENCKERMANN B130448
DJ PARTS BD2072
BRECK BR 355 VA100
FTE BS5487
FTE BS5487B
FTE BS7413
FERODO DDF1225C
FERODO DDF1567C
FERODO DDF1649C-1
Dr!ve+ DP1010.11.0855
ATE 24.0125-0202.1
CHAMPION 562363CH
CHAMPION 562434CH-1
CHAMPION 562628CH
MINTEX MDC1641C
MAPCO 25818C
JP GROUP 1563104600
ROTINGER RT 2960-GL T5
QUARO QD4128
STARK SKBD-0023877
RIDEX 82B1733
VALEO 672551
JURID 562628JC-1
OPTIMAL BS-8060HC
BREMBO 09.C541.11
ASHIKA 60-00-0302
ASHIKA 60-00-0310
MASTER-SPORT 24012501621PR-PCS-MS
Airstal 10-0317
SAMKO F1012V
TOMEX brakes TX 71-77
MASTER-SPORT 202501620
QUARO QD4128HC
ASHIKA 60-00-0310C
ASHIKA 60-00-0302C
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300811
JPN 30H9078-JPN
Priporočene alternative
Mnenje strank za BOSCH Zavorni kolut 0 986 479 171
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Zavorni kolut 4047024250352
(0)
4 Recenzije Zavorni kolut 4047024250352
(0)
3 Recenzije Zavorni kolut 4047024250352
(0)
2 Recenzije Zavorni kolut 4047024250352
(0)
1 Recenzije Zavorni kolut 4047024250352
(0)