CORTECO od 20015457B: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Oljna tesnilka za gred / -komplet proizvajalec
CORTECO Oljna tesnilka za gred / -komplet kupi poceni na Rexbo
Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred FPM (Fluor-Kautschuk) CORTECO 3358960154576 na spletu trgovina

CORTECO Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred FPM (Fluor-Kautschuk)
Številka izdelka: 20015457B

Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576: ocena
Recenzije (0)
  • Kodna oznaka motorja: TU1M
  • Material: FPM (Fluor-Kautschuk)
  • Vrsta zavoja spirale: zanasanje v desno
  • Proti prasnazascita: s scitom proti prahu
  • Visina1[mm]: 7
  • Notranji premer2[mm]: 36
  • Premer[mm]: 50
  • Stanje: Novo
4,02 € Vaš prihranek: 15%
3,42 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: CORTECO
  • Tip: Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred
  • EAN: 3358960154576
CORTECO 3358960154576

CORTECO Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
CITROËN 023621
CITROËN 023644
CITROËN 91515138
CITROËN 96014480
CITROËN 96014980
CITROËN 96065269
CITROËN 9606898780
CITROËN 96162014
CITROËN 97510802
CORTECO 82015457
CORTECO BASLRDX7Simmerring
FIAT 9400236499
FIAT 9616201480
HYUNDAI 2214427000
LANCIA 9400236499
NISSAN 130426F900
PEUGEOT 023616
PEUGEOT 023621
PEUGEOT 023644
PEUGEOT 97510802
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred proizvajalec
GOETZE 50-319112-00
GOETZE 50-306399-00
REINZ 81-53441-00
ELRING 505.366
GLASER P76133-01
ELWIS ROYAL 8044210
ELRING 023.630
FEBI BILSTEIN 11809
FEBI BILSTEIN 11810
CORTECO 07012633B
CORTECO 20015457B
SWAG 62 91 1809
TOPRAN 720 103
TOPRAN 720 104
AJUSA 15078200
AJUSA 15014700
REINZ 81-26244-00
REINZ 81-26244-10
REINZ 81-34403-00
GLASER 76133
RUVILLE 295901
SASIC 2360160
RUVILLE 295907
PAYEN NF746
PAYEN NF814
PAYEN NF817
AUTOMEGA 190042110
INA 413 0097 10
INA 413 0099 10
Priporočene alternative
Mnenje strank za CORTECO Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 20015457B
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576
(0)
4 Recenzije Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576
(0)
3 Recenzije Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576
(0)
2 Recenzije Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576
(0)
1 Recenzije Radialna oljna tesnilka za gred, rocicna gred 3358960154576
(0)