ELRING od 724.590: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Tesnilka stebla ventila proizvajalec
ELRING Tesnilka stebla ventila kupi poceni na Rexbo
Tesnilni obroc, steblo ventila za vstopni ventil crna barva FPM (Fluor-Kautschuk) ELRING 4041248612835 na spletu trgovina

ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila za vstopni ventil crna barva FPM (Fluor-Kautschuk)
Številka izdelka: 724.590

Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835: ocena
Recenzije (0)
  • Visina[mm]: 9,3
  • Material: FPM (Fluor-Kautschuk)
  • potrebno stevilo kosov: 16
  • Premer 2[mm]: 8,8
  • Premer 1 [mm]: 6
  • Premer 3[mm]: 12,2
  • Barva: crna barva
  • Stanje: Novo
0,89 € Vaš prihranek: 15%
0,76 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: ELRING
  • Tip: Tesnilni obroc, steblo ventila
  • EAN: 4041248612835
ELRING 4041248612835

ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AUDI 036109675A
AUDI 06B109675B
AUDI 06K109675
PORSCHE 95510511510
PORSCHE 95510567510
PORSCHE 95510567520
PORSCHE 99610511552
ROVER LDY000060
SEAT 036109675A
SEAT 06B109675B
SEAT 06K109675
SKODA 036109675A
SKODA 06B109675B
SKODA 06K109675
VW 036109675A
VW 06B109675B
VW 06K109675
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Tesnilni obroc, steblo ventila proizvajalec
GOETZE 24-30614-76/0
GOETZE 50-306147-50
ELRING 403.730
GLASER P76662-00
FEBI BILSTEIN 01592
FEBI BILSTEIN 02741
CORTECO 12014670
CORTECO 19034071
CORTECO 19034072
CORTECO 19036018
CORTECO 19036019
TOPRAN 107 502
CORTECO 19026849
AJUSA 12010200
REINZ 70-31306-00
AJUSA 12021100
ELRING 724.590
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.169
JP GROUP 1111352900
SWAG 20 34 0006
SWAG 40 90 2741
AJUSA 12025200
DT 4.20753
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.172
KRAFT 1130275
CORTECO 12051545
AUTOMEGA 190037210
Priporočene alternative
Mnenje strank za ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila 724.590
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835
(0)
4 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835
(0)
3 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835
(0)
2 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835
(0)
1 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248612835
(0)