KAMOKA od JBC0354: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Okvir kolutne zavore proizvajalec
KAMOKA Okvir kolutne zavore kupi poceni na Rexbo
Okvir kolutne zavore Galaxy Zadnja prema TRW KAMOKA 2218512871087 na spletu trgovina

KAMOKA Okvir kolutne zavore Galaxy Zadnja prema TRW
Številka izdelka: JBC0354

Okvir kolutne zavore 2218512871087: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Izvedba sedla kolutne zavore: Sedlo zavore (1bat), Sedlo kolutne zavore s integ. rocno zavoro
  • Material: siva litina
  • Zavorni sistem: TRW
  • Premer[mm]: 38
  • za debelino zavorne plosce (diska) [mm]: 11
  • Teža [kg]: 2,67
  • Oprema vozila: za vozila brez električne ročne zavore
  • żtevilo priključkov: 1
  • Stanje: Novo
63,12 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: KAMOKA
  • Tip: Okvir kolutne zavore
  • EAN: 2218512871087
KAMOKA 2218512871087

KAMOKA Okvir kolutne zavore 2218512871087 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1426838
FORD 1439860
FORD 1460302
FORD 1465776
FORD 1502337
FORD 1537001
FORD 1537005
FORD 1701880
FORD 1738987
FORD 1738990
FORD 2041809
FORD 6041088
FORD 6066664
FORD 6G912D048AA
FORD 6G912D048GA
FORD 6G912D048GB
FORD 6G912D048GC
FORD 6G912D048GD
FORD 6G912D048GE
FORD 6G912D048GF
FORD 6G912D048KA
FORD 6G912D048KB
FORD 6G912D48GE
FORD 71BB7K553MB
FORD 71BB7K553MC
FORD 8V4111778BA
FORD RM6G912D048GA
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Okvir kolutne zavore proizvajalec
MAPCO 261555
CONTITECH 6PK1555
DAYCO 6PK1555
METZGER 6PK1555
BUDWEG CALIPER 343723
BUDWEG CALIPER 343977
TRW BHN964
TRW BHN964E
TRW BHN986E
LAUBER 77.2837
LAUBER 77.2822
NK 2125176
TRISCAN 8170 343723
TRISCAN 8170 343977
AUTOFREN SEINSA D4846C
LAUBER 77.2823
AUTOFREN SEINSA D02519
ERT 400945
TEXTAR 38202300
A.B.S. 523702
ROULUNDS RUBBER 6K1555
ERT 150220-C
BREMBO F 24 137
BREMBO F 24 153
DRI 4289410
STARK SKBC-0460182
FTE RX3898154A0
ELSTOCK 87-1849
BOSCH 0 986 135 430
RIDEX 78B0183
ERA Benelux BC53723
ERA Benelux BC53977
TOPRAN 304 641
MAGNETI MARELLI 340611001555
PETERS ENNEPETAL 077.048-00A
PETERS ENNEPETAL 107.021-00A
SAMPA 020.453
FEBEST 0274-K12EF-KIT
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.19.066
ZIMMERMANN 250.4.10057
SASIC 6506131
MASTER-SPORT 6PK1555-PCS-MS
Metalcaucho 81648
MAXGEAR 82-0148
HELLA 8AC 355 394-441
HELLA 8AC 355 396-561
INA FB 6PK1555
FERODO FCL695104
GENERAL RICAMBI FO6190
GENERAL RICAMBI FO6194
DELCO REMY RAB84834
METZGER 6251058
KAMOKA JBC0354
MAXGEAR 27-0450
AUGER 65566
ESEN SKV 23SKV284
ESEN SKV 23SKV534
STARK SKRK-0730096
RIDEX 405R0095
MAGNETI MARELLI 341200004496
AUTOFREN SEINSA D02519K
AUTOFREN SEINSA D4846K
ERT 150220K
ERT 400945K
KRAFT 6036894
NTY HZT-FR-019
ZEKKERT KR-6PK1555
METZGER 6261058
DENCKERMANN 6PK1555
MASTER-SPORT 6PK1550-PCS-MS
OPTIMAL BC-1036R
OPTIMAL BC-1615R
DENCKERMANN B190045R
DACO Germany BA1012
FEBEST 2177-FOCIIRR
MAPCO 4602
ABE CZH1683
JP GROUP 1562002980
Priporočene alternative
Mnenje strank za KAMOKA Okvir kolutne zavore JBC0354
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Okvir kolutne zavore 2218512871087
(0)
4 Recenzije Okvir kolutne zavore 2218512871087
(0)
3 Recenzije Okvir kolutne zavore 2218512871087
(0)
2 Recenzije Okvir kolutne zavore 2218512871087
(0)
1 Recenzije Okvir kolutne zavore 2218512871087
(0)