LPR od 01132: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
LPR Garnitura zavorne celjusti kupi poceni na Rexbo
Garnitura zavorne celjusti 228,6mm, z rocico rocne zavore LPR 8032928124812 na spletu trgovina

LPR Garnitura zavorne celjusti 228,6mm, z rocico rocne zavore
Številka izdelka: 01132

Garnitura zavorne celjusti 8032928124812: ocena
Recenzije (0)
  • Premer[mm]: 228,6
  • Sirina[mm]: 42
  • letnik od: 01/2011
  • Premer zavornega bobna znotraj [mm]: 228,6
  • dopoljnen izdelek/dopoljena Info 2: z rocico rocne zavore
  • Stanje: Novo
35,24 €* Vaš prihranek: 15%
29,95 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: LPR
  • Tip: Garnitura zavorne celjusti
  • EAN: 8032928124812
LPR 8032928124812

LPR Garnitura zavorne celjusti 8032928124812 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1696629
FORD 1755477
FORD 1821037
FORD 1833868
FORD 1833934
FORD 1878050
FORD 1878051
FORD 1887540
FORD 2458561
FORD BV612200AA
FORD BV612200AB
FORD BV612200AC
FORD BV612200AD
FORD BV612200BA
FORD BV612200BB
FORD BV612200BD
FORD BV622200BB
FORD BV6Z2200A
FORD EY162200AA
FORD EY162200AB
FORD KTL1TC2200AD
LPR 81132
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
DELPHI LS2062
NK 2725819
ABE C0G057ABE
ATE 03.0137-0512.2
METZGER MG 128
TEXTAR 91079800
A.B.S. 9353
ZIMMERMANN 10990.155.9
A.B.S. 2893-S
BOSCH 0 986 487 796
TRW GS8806
DELPHI BF526
TRISCAN 8100 16015
BREMBO S 24 551
LPR 01132
TOPRAN 304 253
JURID 362599J
VALEO 564140
HELLA 8DB 355 022-201
QUINTON HAZELL BS1203
BSG BSG 30-205-020
BSG BSG 30-225-019
OPTIMAL BT-0040
FERODO FSB4164
MINTEX MFR727
TEXTAR 84079800
MINTEX MSP408
HELLA 8DB 355 022-461
TEXTAR 84079801
HELLA 8DB 355 022-861
NK 252550
ASHIKA 55-00-0300
JAPKO 550300
FEBI BILSTEIN 170890
NK 7925987
KAMOKA JQ202094
BLUE PRINT ADBP410016
TEXTAR 94045600
MINTEX MBD406
SAMKO 81132
HELLA 8DT 355 303-191
TRW DB4574
MAXGEAR 19-4537
Priporočene alternative
Mnenje strank za LPR Garnitura zavorne celjusti 01132
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 8032928124812
(0)
4 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 8032928124812
(0)
3 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 8032928124812
(0)
2 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 8032928124812
(0)
1 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 8032928124812
(0)