MASTER-SPORT od 36980-KIT-MS: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Upravljalni vzvod(precna, -vzdolzna, posevna vodila) proizvajalec
MASTER-SPORT Upravljalni vzvod(precna, -vzdolzna, posevna vodila) kupi poceni na Rexbo
Komplet krmilja, obesa koles sprednja os, prva os desno, Sprednja os levo MASTER-SPORT 4250083179490 na spletu trgovina

MASTER-SPORT Komplet krmilja, obesa koles sprednja os, prva os desno, Sprednja os levo
Številka izdelka: 36980-KIT-MS

Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os, prva os desno, Sprednja os levo
  • Enota kolicine: Komplet
  • letnik od: 09/1984
  • neto teża [kg]: 8,49
  • Bruto teža [kg]: 9,16
  • Stanje: Novo
95,65 €* Vaš prihranek: 15%
81,30 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Trenutno ni na voljo
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: MASTER-SPORT
  • Tip: Komplet krmilja, obesa koles
  • EAN: 4250083179490
MASTER-SPORT 4250083179490

MASTER-SPORT Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
DAEWOO 07846485
DAEWOO 07846495
DAEWOO 26001806
DAEWOO 26001807
DAEWOO 96185969
DAEWOO 96185970
DAEWOO 96218397
DAEWOO 96218398
DAEWOO 96275018
DAEWOO 96275019
OPEL 1603148
OPEL 324038
OPEL 324039
OPEL 352169
OPEL 352172
OPEL 5352014
OPEL 90140006
OPEL 90140007
OPEL 90375505
OPEL 90375506
PONTIAC 26001806
PONTIAC 26001807
QVALE QSA1470S
VAUXHALL 90009367
VAUXHALL 90140006
VAUXHALL 90140007
VAUXHALL 90375505
VAUXHALL 90375506
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Komplet krmilja, obesa koles proizvajalec
HELLA 8RA 004 412-001
LEMFÖRDER 12172 02
LEMFÖRDER 12173 02
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4820901
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4830900
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4860905
QUINTON HAZELL QLS1699S
QUINTON HAZELL QR1828S
QUINTON HAZELL QR1829S
QUINTON HAZELL QSA1469S
QUINTON HAZELL QSA1470S
QUINTON HAZELL QSA996S
DELPHI TA965
DELPHI TA972
DELPHI TC646
DELPHI TC647
DELPHI TD274W
METZGER 53005118
METZGER 54003401
METZGER 54003502
METZGER 57001618
METZGER 58025902
METZGER 58026002
METZGER 58026302
METZGER 58026402
METZGER 58027502
METZGER 58060002
FEBI BILSTEIN 02635
FEBI BILSTEIN 02636
FEBI BILSTEIN 03207
FEBI BILSTEIN 06157
FEBI BILSTEIN 06158
FEBI BILSTEIN 17725
NK 5013605
NK 5013606
NK 5013712
NK 5033611
NK 5033612
MAPCO 19332
MAPCO 19438
MAPCO 19475
MAPCO 19714
MAPCO 19718
MAPCO 19719
MAPCO 49756
MAPCO 49757
KRAFT 4221510
KRAFT 4311530
KRAFT 4311540
KRAFT 4231790
MOOG OP-WP-5570
MOOG OP-WP-5571
SIDEM 9834
SIDEM 9835
SIDEM 9869
SIDEM 9888
SIDEM 9889
MEYLE 11-16 050 0017/HD
MEYLE 29-16 050 0003
MEYLE 40-16 050 0004/HD
MEYLE 616 020 5377
MEYLE 616 020 5380
MEYLE 616 060 0011
SWAG 40 61 0004
SWAG 40 71 0006
SWAG 40 71 0007
SWAG 40 73 0005
SWAG 40 73 0006
SWAG 62 73 0027
JAPANPARTS SI-D01
JAPANPARTS TI-D51L
JAPANPARTS TI-D51R
TRW JTC261
TRW JTE219
TRW JTE220
VAICO V22-0055
VAICO V40-0118
VAICO V40-0119
VAICO V40-0478
VAICO V40-0494
VAICO V40-0495
FLENNOR FL702-G
FLENNOR FL924-B
FLENNOR FL925-B
FLENNOR FL930-G
FLENNOR FL931-G
SASIC 9006372
SASIC 9006373
TOPRAN 200 383
TOPRAN 200 384
TOPRAN 202 418
BLUE PRINT ADG08622
BLUE PRINT ADG08623
BLUE PRINT ADG08715
BLUE PRINT ADG08716
LEMFÖRDER 12172 04
LEMFÖRDER 12173 04
MOOG OP-BJ-5375
MOOG OP-LS-2018
MOOG OP-ES-5377
MOOG OP-ES-5380
MOOG CI-WP-0159
DIEDERICHS 1423200
MAPCO 59782
NK 5113603
TRW JTC198
LEMFÖRDER 12214 01
TRW JTC199
TRISCAN 8500 24060
TRISCAN 8500 24074
TRISCAN 8500 24075
TRISCAN 8500 24150
TRISCAN 8500 24151
TRISCAN 8500 28515
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4900906
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4910906
RTS 91-00318
RTS 91-00319
RTS 96-00037-1
RTS 96-00037-2
RTS 96-00557-1
RTS 96-00768-1
MOOG CI-WP-13402
NIPPARTS J4820901
NIPPARTS J4830900
NIPPARTS J4860900
NIPPARTS J4900906
NIPPARTS J4910906
NIPPARTS J4960916
JAPANPARTS BS-W04L
JAPANPARTS BS-W04R
OPTIMAL G6-041
OPTIMAL G6-042
OPTIMAL G6-813
OPTIMAL F8-5711
OPTIMAL G1-035
OPTIMAL G1-036
STARK SKTE-0280181
STARK SKTE-0280172
RUVILLE 915319
RUVILLE 915320
OCAP 0290771
OCAP 0280771
OCAP 0400764
RUVILLE 985327
DENCKERMANN D130013
A.B.S. 210426
A.B.S. 210427
A.B.S. 230359
A.B.S. 230360
A.B.S. 260391
KAMOKA 999834
KAMOKA 999835
MONROE L24060
MONROE L24074
MONROE L24075
MONROE L24150
MONROE L28515
TRW JTC2195
TRW JTC2194
STARK SKCA-0050269
STARK SKCA-0050390
STARK SKSL-0260104
RUVILLE 935302
RUVILLE 935303
SASIC 5213A33
RIDEX 273C0392
RIDEX 273C0271
JP GROUP 1240102470
JP GROUP 1240102479
JP GROUP 1240102489
JP GROUP 1240550710
JP GROUP 1244600670
JP GROUP 1244600679
JP GROUP 1244600680
JP GROUP 1244600689
JP GROUP 4140100189
JP GROUP 4140100289
RIDEX 914T0169
RIDEX 914T0163
RIDEX 2462S0100
TEDGUM 00162920
TEDGUM 00501050
OCAP 0283301
OCAP 0293301
OCAP 0403302
OCAP 0505555
OCAP 0780143
OCAP 0781243
OCAP 0781245
OCAP 0784213
OCAP 0791243
OCAP 0791245
OCAP 0794213
ASHIKA 106-0D-D01
AUTOMEGA 110144110
AUTOMEGA 110166210
AUTOMEGA 110166310
AUTOMEGA 110183610
ASHIKA 111-0W-D51L
ASHIKA 111-0W-D51R
FEBEST 1121-806
FEBEST 1121-807
FEBEST 1123-001
MASTER-SPORT 12172-PCS-MS
MASTER-SPORT 12172-SET-MS
MASTER-SPORT 12173-PCS-MS
MASTER-SPORT 12173-SET-MS
PROFIT 2301-0185
PROFIT 2302-0277
PROFIT 2302-0278
PROFIT 2304-0063
PROFIT 2305-0020
ORIGINAL IMPERIUM 31375
TALOSA 40-00262
TALOSA 40-00263
TALOSA 42-00266
TALOSA 42-00267
KRAFT 4215995
GSP 510903
URO Parts 5231683
URO Parts 5236823
MASTER-SPORT 65189-SET-MS
MAXGEAR 69-0103
MAXGEAR 69-0104
MAXGEAR 72-0136
MAXGEAR 72-0929
MAXGEAR 72-0931
ASHIKA 72-0W-W04L
ASHIKA 72-0W-W04R
RUVILLE 936619
DENCKERMANN D120116
DENCKERMANN D120197
DENCKERMANN D120252
DENCKERMANN D120253
DENCKERMANN D120390
DENCKERMANN D130010
DENCKERMANN D140257
DENCKERMANN D140258
DJ PARTS DE1094
DJ PARTS DE1095
YAMATO I10001YMT
YAMATO I10002YMT
YAMATO J10000YMT
KAVO PARTS SBJ-1002
KAVO PARTS SCA-1007
FAI AutoParts SS439
FAI AutoParts SS569
FAI AutoParts SS643
FAI AutoParts SS648
FAI AutoParts SS709
FAI AutoParts SS710
FAI AutoParts SS911
KAVO PARTS STE-1009
KAVO PARTS STE-1010
STC T404241
STARK SKCA-0051012
RIDEX 273C1011
RUVILLE 919042
RUVILLE 919043
CORTECO 49397854
CORTECO 49398843
CORTECO 49400474
CORTECO 49400475
AISIN JTADO-004
AISIN JTADO-005
AISIN JTRDO-008
JP GROUP 1240401500
JP GROUP 4140100180
JP GROUP 4140100280
MASTER-SPORT 12214-PCS-MS
MASTER-SPORT 12215-PCS-MS
MASTER-SPORT 36980-KIT-MS
MASTER-SPORT 6157B-PCS-MS
GSP S060650
GSP S070116
GSP S080053
555 SEK-8371L
555 SEK-8371R
CTR CEKD-1R
CTR CQKD-2L
CTR CQKD-2R
RUVILLE 925327
STARK SKCA-0051064
RIDEX 273C1063
STARK SKCA-0051065
RIDEX 273C1064
GSP S060373
GSP S070117
DYS 20-00148-1
DYS 20-00148-2
DYS 22-00429
DYS 22-00430
FAG 818 0509 10
FAG 821 0273 10
FAG 821 0274 10
FAG 821 0466 10
FAG 840 1191 10
FAG 840 1192 10
FORTUNE LINE FZ5822
SPIDAN CHASSIS PARTS 45701
SPIDAN CHASSIS PARTS 46580
SPIDAN CHASSIS PARTS 46581
SPIDAN CHASSIS PARTS 46805
SPIDAN CHASSIS PARTS 46808
MAGNETI MARELLI 301181392400
SKF VKDS 345022
SKF VKDY 315031
SKF VKDY 315032
KAMOKA 9010373
KAMOKA 9010374
DAKAtec 130034
MEYLE 11-16 610 0003/HD
AISIN JRSGM-002
AIC 51528
AIC 51529
MASTER-SPORT 36980/1-KIT-MS
MAPCO 59782/2
TRW JTS1855
REINHOCH RH04-2014
Oyodo 10K0002-OYO
Oyodo 10Z0001-OYO
Oyodo 30Z0006-OYO
Oyodo 30Z0008-OYO
JPN 10K0001-JPN
JPN 10K0002-JPN
JPN 10Z0001-JPN
RIDEX 772S1028
MEHA AUTOMOTIVE MH20077
Priporočene alternative
Mnenje strank za MASTER-SPORT Komplet krmilja, obesa koles 36980-KIT-MS
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490
(0)
4 Recenzije Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490
(0)
3 Recenzije Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490
(0)
2 Recenzije Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490
(0)
1 Recenzije Komplet krmilja, obesa koles 4250083179490
(0)