REINZ od 70-31306-00: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Tesnilka stebla ventila proizvajalec
REINZ Tesnilka stebla ventila kupi poceni na Rexbo
Tesnilni obroc, steblo ventila Rocni menjalnik dovodna stran za vstopni ventil REINZ 2505820328993 na spletu trgovina

REINZ Tesnilni obroc, steblo ventila Rocni menjalnik dovodna stran za vstopni ventil
Številka izdelka: 70-31306-00

Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993: ocena
Recenzije (0)
  • potrebno stevilo kosov: 16
  • Stanje: Novo
0,62 €* Vaš prihranek: 15%
0,53 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: REINZ
  • Tip: Tesnilni obroc, steblo ventila
  • EAN: 2505820328993
REINZ 2505820328993

REINZ Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
ALFA ROMEO 46556651
AUDI 036109675
AUDI 057109675
BMW 11342245151
CHEVROLET 12855396
CHEVROLET 55187038
CHRYSLER 5175438AA
CHRYSLER 68001551AA
CITROËN 095638
CITROËN 095664
CITROËN/PEUGEOT 095664
DACIA 7700109840
FIAT 4647334
FIAT 46556651
FORD 1118007
FORD 1547971
FORD 9S516571GA
JEEP 68066168AA
LANCIA 46470334
LANCIA 46556651
LAND ROVER LDY000060
MERCEDES-BENZ 0000534658
MITSUBISHI MN980085
OPEL 4708615
OPEL 642533
OPEL 93193446
PEUGEOT 095638
PEUGEOT 095664
PORSCHE 95510511510
PORSCHE 95510567500
PORSCHE 99610511552
RENAULT 7700109840
RENAULT 9611390880
RENAULT TRUCKS 9611390880
SAAB 4500898
SEAT 036109675
SEAT 057109675
SKODA 036109675
SKODA 057109675
SMART 0000160120
SUZUKI 1291984A00
SUZUKI 12919N86J00
VAG 057109675
VOLVO 8631652
VW 036109675
VW 057109675
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Tesnilni obroc, steblo ventila proizvajalec
GOETZE 24-30614-76/0
GOETZE 50-306147-50
PAYEN DY241
PAYEN PA5041
ELRING 069.630
ELRING 403.730
ELRING 445.100
GLASER P76662-00
ELWIS ROYAL 1642657
ELWIS ROYAL 9842689
ELRING 124.634
FEBI BILSTEIN 01592
FEBI BILSTEIN 02741
FEBI BILSTEIN 24202
FEBI BILSTEIN 28391
CORTECO 12014670
CORTECO 12016586
CORTECO 12016756
CORTECO 12020107
CORTECO 19016586B
CORTECO 19020621
CORTECO 19025687
CORTECO 19031076
CORTECO 19031077
CORTECO 19034071
CORTECO 19034072
CORTECO 19035786
CORTECO 19036018
CORTECO 19036019
CORTECO 19036118
CORTECO 19036121
TOPRAN 107 502
CORTECO 19026849
AJUSA 10157400
AJUSA 10177300
AJUSA 12010200
REINZ 61-34265-00
REINZ 70-31306-00
REINZ 70-31306-10
REINZ 70-33512-00
AJUSA 12021100
ELRING 724.590
GLASER 76662
GLASER H80099-00
REINZ 70-36312-00
SASIC 9560380S
BTA N30003BTA
PAYEN HL5002
PAYEN HR814
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.169
JP GROUP 1111352900
SWAG 20 34 0006
SWAG 40 90 2741
SWAG 70 92 8391
SWAG 10 92 4202
AJUSA 12025200
DT 4.20753
CORTECO 19026848
CORTECO 19036735
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.172
KRAFT 1130275
CORTECO 12051545
AUTOMEGA 190037210
AUTOMEGA 190049020
MASTER-SPORT 8200496321-SET/8/-MS
Priporočene alternative
Mnenje strank za REINZ Tesnilni obroc, steblo ventila 70-31306-00
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993
(0)
4 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993
(0)
3 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993
(0)
2 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993
(0)
1 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 2505820328993
(0)