RIDEX od 3229S0004: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Koncnik proizvajalec
RIDEX Koncnik kupi poceni na Rexbo
Drog / opornik, stabilizator z obeh strani sprednje osi, 331,25mm RIDEX 4059191322930 na spletu trgovina

RIDEX Drog / opornik, stabilizator z obeh strani sprednje osi, 331,25mm
Številka izdelka: 3229S0004

Drog / opornik, stabilizator 4059191322930: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: z obeh strani sprednje osi
  • Drog/opornik: Koncnik
  • Dolzina [mm]: 331,25
  • Mera navoja 1: M10X1.5
  • Mera navoja 2: M12X1.75
  • Vrsta navoja: z desnim navojem
  • Premer 3[mm]: 10
  • Premer 1 [mm]: 18
  • Premer 2[mm]: 18
  • Stanje: Novo
9,47 €* Vaš prihranek: 14%
8,14 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Drog / opornik, stabilizator
  • EAN: 4059191322930
RIDEX 4059191322930

RIDEX Drog / opornik, stabilizator 4059191322930 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
VOLVO 274303
VOLVO 274456
VOLVO 30714685
VOLVO 31201602
VOLVO 31212692
VOLVO 31216292
VOLVO 8634736
VOLVO 8672445
VOLVO 8672449
VOLVO 9200603
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Drog / opornik, stabilizator proizvajalec
LEMFÖRDER 25553 02
DELPHI TC1173
METZGER 53014818
FEBI BILSTEIN 19379
MAPCO 49906HPS
KRAFT 4306367
SIDEM 67667
MEYLE 516 060 0015/HD
SWAG 55 91 9379
TRW JTS416
VAICO V95-0091
MOOG VV-LS-1119
NK 5114810
METZGER 83014818
TRISCAN 8500 27609
RTS 97-07067
RTS 97-97046
OPTIMAL G7-799
STARK SKST-0230003
DIEDERICHS 1766004
A.B.S. 260286
OCAP 0503842
KAMOKA 9967667
MONROE L27609
RUVILLE 916532
FORTUNE LINE FZ7547
MAPCO 49906/2HPS
RIDEX 3229S0004
JP GROUP 4940400509
PROFIT 2305-0452
ORIGINAL IMPERIUM 32635
MEYLE 516 060 0020
TOPRAN 600 367
MAXGEAR 72-1386
BORG & BECK BDL6603HD
DENCKERMANN D140270
DENCKERMANN D140271
FLENNOR FL688-H
VAICO V95-0376
NK 5114810PRO
CORTECO 49398685
JP GROUP 4940400500
MASTER-SPORT 36893/1-KIT-MS
GSP S050455
FEBEST 2723-S80F
STARK SKRKS-4420016
RIDEX 2067R0017
SKF VKDS 346024
FAG 818 0270 10
KAMOKA 9030302
DAKAtec 120478HQ
STARK SKSSK-1600356
RIDEX 772S0357
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Drog / opornik, stabilizator 3229S0004
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Drog / opornik, stabilizator 4059191322930
(0)
4 Recenzije Drog / opornik, stabilizator 4059191322930
(0)
3 Recenzije Drog / opornik, stabilizator 4059191322930
(0)
2 Recenzije Drog / opornik, stabilizator 4059191322930
(0)
1 Recenzije Drog / opornik, stabilizator 4059191322930
(0)