RIDEX od 70B0038: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
RIDEX Garnitura zavorne celjusti kupi poceni na Rexbo
Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, 180mm RIDEX 4059191414109 na spletu trgovina

RIDEX Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, 180mm
Številka izdelka: 70B0038

Garnitura zavorne celjusti 4059191414109: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 180
  • Sirina[mm]: 32
  • Stanje: Novo
18,00 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Garnitura zavorne celjusti
  • EAN: 4059191414109
RIDEX 4059191414109

RIDEX Garnitura zavorne celjusti 4059191414109 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1106632
FORD 1123789
FORD 1135082
FORD 1355479
FORD 1433865
FORD 1473062
FORD 4S512200BA
FORD 4S512200BB
FORD YS512200AA
FORD YS512200AB
FORD YS5J2200AA
FORD YS5J2200AB
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
ELRING 714.230
KRAFT 6022480
ATE 03.0137-0412.2
REINZ 71-33851-00
BOSCH 0 986 487 624
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3503038
QUINTON HAZELL BS1115
FERODO FSB636
BREMBO K 24 058
BREMBO S 24 530
GLASER X83104-01
DELPHI LS1926
METZGER MG 976
NK 2725686
REMSA 4138.00
TRW GS8453
LPR 08190
TOPRAN 301 771
ABE C0G052ABE
MAPCO 8770
VALEO 562771
JURID 362412J
TRISCAN 8100 10586
TRISCAN 8100 16008
PAYEN JM5099
sbs 18502725686
TEXTAR 91060000
BENDIX 362412B
TEXTAR 84060000
A.B.S. 9128
A.B.S. 9166
STARK SKBS-0450037
Barum BAE5039
CIFAM 153-137
OPTIMAL BK-5204
JP GROUP 1563900710
JP GROUP 1563900719
RIDEX 70B0038
MAGNETI MARELLI 360219198310
MASTER-SPORT 03013704122-SET-MS
AUTOMEGA 120006110
ELWIS ROYAL 1556060
ROADHOUSE 4138.00
PROFIT 5001-0636
METELLI 53-0137
MEYLE 714 533 0001
MEYLE 714 533 0001/K
HELLA 8DB 355 002-621
HELLA 8DB 355 004-811
DENCKERMANN B120188
DENCKERMANN B120189
OPTIMAL BK-5238
MINTEX MFR524
MINTEX MSP234
LPR OEK539
BGA RC7340
TOMEX brakes TX 21-71
MAXGEAR 19-3460
ASHIKA 55-00-0305
JAPKO 550305
FEBI BILSTEIN 170859
BLUE PRINT ADBP410004
SAMKO 88190
SAMKO KEG539
AIC 53075
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Garnitura zavorne celjusti 70B0038
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191414109
(0)
4 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191414109
(0)
3 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191414109
(0)
2 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191414109
(0)
1 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191414109
(0)