RIDEX od 70B0092: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
RIDEX Garnitura zavorne celjusti kupi poceni na Rexbo
Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, 200mm, z vzvodom (rocico) RIDEX 4059191243334 na spletu trgovina

RIDEX Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, 200mm, z vzvodom (rocico)
Številka izdelka: 70B0092

Garnitura zavorne celjusti 4059191243334: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Premer[mm]: 200
  • Sirina[mm]: 38
  • Dopolnilni izdelek/dopolnilna informacija: z vzvodom (rocico)
  • Zavorni sistem: Bendix
  • Teža [kg]: 1,365
  • Stanje: Novo
20,52 €* Vaš prihranek: 15%
17,44 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Garnitura zavorne celjusti
  • EAN: 4059191243334
RIDEX 4059191243334

RIDEX Garnitura zavorne celjusti 4059191243334 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1106633
FORD 1106634
FORD 1123790
FORD 1125669
FORD 1135083
FORD 1145292
FORD 1197674
FORD 1236882
FORD 1417551
FORD 2S612200AA
FORD 2S612200BB
FORD 2S6J2200BA
FORD YS612200AB
FORD YS612200AC
FORD YS6J2200AA
MAZDA DDY22638Z
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
MAPCO 8760
KRAFT 6022225
ATE 03.0137-0394.2
BOSCH 0 986 487 599
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3503051
QUINTON HAZELL BS1116
FERODO FSB635
BREMBO K 24 061
BREMBO S 24 532
DELPHI LS1912
METZGER MG 814
METZGER MG 814V
NK 2725673
NK 7925794
REMSA 4137.00
JAPANPARTS GF-307AF
JAPANPARTS GF-394AF
TRW GS8742
LPR 08170
LPR 08200
BLUE PRINT ADM54134
BLUE PRINT ADM54145
ABE C0G046ABE
VALEO 562772
TRISCAN 8100 16006
NIPPARTS N3503052
sbs 18492725673
TEXTAR 91057300
BENDIX 362413B
TEXTAR 84053700
TEXTAR 84057300
TEXTAR 84057301
A.B.S. 9128
Barum BAE5036
ZIMMERMANN 10990.119.0
CIFAM 153-136
KAMOKA JQ202028
STARK SKBS-0450091
VAICO V25-0830
BREMBO S 24 533
RIDEX 70B0092
OPTIMAL BK-5390
JP GROUP 1563900810
JP GROUP 1563900819
ASHIKA 55-03-394
MAGNETI MARELLI 360219198306
MAGNETI MARELLI 360219198326
MASTER-SPORT 03013703942-SET-MS
MAXGEAR 19-1774
JURID 362616J
ROADHOUSE 4137.00
PROFIT 5001-0635
METELLI 53-0136
ASHIKA 55-03-307
JAPKO 55394
MEYLE 714 533 0000
MEYLE 714 533 0000/K
HELLA 8DB 355 002-411
HELLA 8DB 355 004-531
HELLA 8DB 355 004-841
DENCKERMANN B120116
DENCKERMANN B120117
FTE BB1319A1
ZEKKERT BK-4468
KAVO PARTS BS-5424
FERODO FSB4186
KAVO PARTS KBS-5402
MINTEX MFR516
MINTEX MSP179
MINTEX MSP236
MINTEX MSP237
LPR OEK541
MEYLE 714 533 0016
TOMEX brakes TX 20-93
SAMKO 88170
SAMKO 88200
SAMKO KEG541
Oyodo 25H3047-OYO
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Garnitura zavorne celjusti 70B0092
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191243334
(0)
4 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191243334
(0)
3 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191243334
(0)
2 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191243334
(0)
1 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 4059191243334
(0)