RIDEX od 402B0011: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore kupi poceni na Rexbo
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os RIDEX 4059191313266 na spletu trgovina

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os
Številka izdelka: 402B0011

Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: brez opozorilnega kontakta obrabe
  • Visina1[mm]: 62,4
  • Visina2[mm]: 67
  • Sirina2 [mm]: 156,3
  • Sirina 1 [mm: 155,1
  • Debelina[mm]: 18,2
  • WVA-stevilka: 23723
  • Zavorni sistem: Teves
  • povezan v smeri teka:
  • ni vezano na smer teka:
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Stanje: Novo
19,15 € Vaš prihranek: 15%
16,28 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Visina1[mm]: 62,4
  • Sirina2 [mm]: 156,3
  • Sirina 1 [mm: 155,1
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Zavorna naprava: za vozila brezperformance zavoro
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore
  • EAN: 4059191313266
RIDEX 4059191313266

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 1759370
FORD 1765766
FORD 1797211
FORD 1809256
FORD 1816524
FORD 1820037
FORD 1826241
FORD 2048661
FORD 3M512K021AA
FORD 3M512K021AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 5181461
FORD 8V412K021AA
FORD 8V412K021AB
FORD AV612K021BA
FORD AV612K021BB
FORD BV612001B3A
FORD BV612001C3B
FORD BV612001CB
FORD CN152K021AA
FORD CV612001BC
FORD CV612001CB
FORD CV612K021BA
FORD CV6Z2001A
FORD ME3M5J2K021AA
FORD MEAV6J2K021AA
FORD MEAV6J2K021BA
FORD MECV6J2K021AA
FORD (CHANGAN) BV612001BA
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA B4YB3323Z
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA BPYK3323ZC9C
MAZDA C2Y33323Z
MAZDA C2Y33323ZA
MAZDA C2Y33323ZB
MITSUBISHI BPYK3323ZA9C
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
LPR 05P1627
KRAFT 6006415
ATE 13.0460-7193.2
ATE 13.0470-7193.2
BOSCH 0 343 003 001
BOSCH 0 986 424 794
TEXTAR 2372301
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3603064
FERODO FDB1594
FERODO FDB4319
BREMBO P 24 061
DELPHI LP1869
FEBI BILSTEIN 16479
NK 222561
MAPCO 6709
MEYLE 025 237 2318
REMSA 1082.00
REMSA 1082.30
JAPANPARTS PA-300AF
TRW GDB1583
VAICO V25-8112
LPR 05P1190
BLUE PRINT ADM54282
Barum BA2234
ABE C13055ABE
ABE C1G055ABE
VAICO V25-0272
FEBI BILSTEIN 16871
VALEO 598649
JURID 573209J
JURID 573209JC
TRISCAN 8110 16024
TRISCAN 8110 50023
ICER 181617
STARK SKFO-1010
FERODO FDB4416
NIPPARTS J3603063
FERODO FSL1594
OPTIMAL 12192
DELPHI LP2495
TRW GDB2009
TRW GDB2043
TRW GDB1583DTE
BREMBO P 24 158
REMSA 1510.10
VAICO V25-0272-1
VAICO V25-8112-1
TRISCAN 8110 16029
MINTEX MDB2634
MINTEX MDB3362
NK 222580
TEXTAR 2372381
TEXTAR 2574801
A.B.S. 37422
A.B.S. 37996
BRECK 23723 00 701 00
ZIMMERMANN 23723.180.1
CIFAM 822-534-0
KAMOKA JQ1013188
JURID 573460J
ZIMMERMANN 25736.180.1
TRW GDB2059
VALEO 301649
ASHIKA 50-03-300
RIDEX 402B0011
STARK SKBK-1090014
METZGER 1170008
METZGER 1170765
ICER 182134
ICER 181617-202
STARK SKBP-0011602
RIDEX 402B1008
JP GROUP 1563600110
JP GROUP 1563600119
REMSA 1082.12
REMSA 1082.50
FRIGAIR PD05.501
MAGNETI MARELLI 363916060244
MAGNETI MARELLI 363916060604
VALEO 601373
VALEO 601367
STARK SKBK-1090324
BOSCH 0 986 495 215
MEYLE 025 237 2318/PD
MEYLE 025 257 3618
MEYLE 025 257 3618/PD
FEBEST 0501-CRF
FEBI BILSTEIN 116224
FEBI BILSTEIN 116226
MAXGEAR 19-0875
ROADHOUSE 21082.00
ROADHOUSE 21082.30
ROADHOUSE 21082.50
ROADHOUSE 21510.10
METELLI 22-0534-0
METELLI 22-0534-1
TEXTAR 2555501
A.B.S. 35087
PROFIT 5000-1594
HELLA 8DB 355 011-191
HELLA 8DB 355 020-411
DENCKERMANN B110854
DENCKERMANN B110855
DENCKERMANN B111340
KAVO PARTS BP-4555
DJ PARTS BP1158
AISIN BPFO-1004
FERODO FDB1594W
KAVO PARTS KBP-4513
MINTEX MDB3971
BREMBO P 24 199
VAICO V25-1774
JURID 573753J
AISIN BPFO-1016
DON PCP1008
QUARO QP2248
ZIMMERMANN 23723.980.1
TOMEX brakes TX 13-05
HELLA 8DB 355 025-511
VALEO 872017
BREMBO P 24 061X
OPTIMAL BP-12192
BLUE PRINT ADF124218
BLUE PRINT ADF124225
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 402B0011
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266
(0)
4 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266
(0)
3 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266
(0)
2 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266
(0)
1 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191313266
(0)