RIDEX od 402B0046: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore kupi poceni na Rexbo
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os, brez pribora RIDEX 4059191315444 na spletu trgovina

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os, brez pribora
Številka izdelka: 402B0046

Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: pripravljen za opozorilnik obrabe
  • Dolzina [mm]: 154,7, 155,2
  • Visina1[mm]: 63,5
  • Debelina[mm]: 19,8
  • WVA-stevilka: 23794
  • Teza [kg]: 1,879
  • Dopolnilni izdelek/dopolnilna informacija: brez pribora
  • Zavorni sistem: ATE
  • povezan v smeri teka:
  • ni vezano na smer teka:
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Stanje: Novo
17,64 € Vaš prihranek: 15%
14,99 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Debelina[mm]: 19,8
  • Model: STANDARD
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Vozilo za posebne namene: za posebna vozila
  • Oprema vozila: za vozila brez sportnega paketa
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore
  • EAN: 4059191315444
RIDEX 4059191315444

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
BMW 2288875
BMW 2288876
BMW 2288878
BMW 2288879
BMW 2339267
BMW 34112288856
BMW 34112288857
BMW 34112288875
BMW 34112288876
BMW 34112288878
BMW 34112288879
BMW 34112339267
BMW 34112339268
BMW 34116763617
BMW 34116763618
BMW 34116769099
BMW 34116769100
BMW 34116771868
BMW 34116771972
BMW 34116775310
BMW 34116777772
BMW 34116779099
BMW 34116796844
BMW 34116797859
BMW 34116799166
BMW 34116856591
BMW 34116858047
BMW 34116860242
BMW 34116872632
BMW 6763617
BMW 6763618
BMW 6769099
BMW 6769100
BMW 6771868
BMW 6799166
BMW (BRILLIANCE) 34116860242
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
LPR 05P1641
ATE 13.0460-7176.2
ATE 13.0460-7216.2
ATE 13.0460-7223.2
ATE 13.0460-7268.2
ATE 13.0470-7176.2
ATE 13.0470-7216.2
ATE 13.0470-7223.2
BOSCH 0 986 494 117
BOSCH 0 986 494 118
TEXTAR 2379401
FERODO FDB1773
BREMBO P 06 036
BREMBO P 06 040
BREMBO P 06 057
BREMBO P 06 060
KRAFT 6002701
DELPHI LP1794
DELPHI LP1956
DELPHI LP1960
FEBI BILSTEIN 16503
FEBI BILSTEIN 16670
FEBI BILSTEIN 16825
NK 221527
MAPCO 6811
REMSA 1052.00
REMSA 1052.10
REMSA 1052.30
TRW GDB1559
TRW GDB1662
TRW GDB1810
TRW GDB1882
VAICO V20-8118
VAICO V20-8126
VAICO V20-8155
LPR 05P1271
LPR 05P1511
LPR 05P1512
Barum BA2252
ABE C1B016ABE
ATE 13.0470-7268.2
FERODO FDB4380
NK 221553
VAICO V20-1463
BOSCH 0 986 424 822
VALEO 598640
JURID 573187J-AS
JURID 573187JC
JURID 573188J-AS
TRISCAN 8110 11021
TRISCAN 8110 11029
TRISCAN 8110 11049
ICER 181683
ICER 181683-203
ICER 181795
ICER 182002
VALEO 601283
VALEO 601126
NK 221561
TRISCAN 8110 11050
JURID 573188JC
FERODO FSL1773
OPTIMAL 12383
OPTIMAL 12384
OPTIMAL 12538
OPTIMAL 12393
STARK SKBP-0010045
TRW GDB1559DTE
MINTEX MDB2699
MINTEX MDB3007
MINTEX MDB3067
TEXTAR 2409601
MINTEX MDB2692
TEXTAR 2379301
TEXTAR 2469701
TEXTAR 2379381
TEXTAR 2379481
TEXTAR 2469781
TEXTAR 2409681
A.B.S. 37409
A.B.S. 37551
A.B.S. 37786
JURID 573151J
BLUE PRINT ADB114205
ZIMMERMANN 23732.170.1
ZIMMERMANN 23732.170.9
ZIMMERMANN 23793.200.1
ZIMMERMANN 23793.200.2
ZIMMERMANN 23793.200.9
ZIMMERMANN 23794.200.1
ZIMMERMANN 23794.200.2
ZIMMERMANN 23794.200.9
ZIMMERMANN 24096.200.1
ZIMMERMANN 24697.190.1
A.B.S. 37409S
A.B.S. 37551S
CIFAM 822-557-0
CIFAM 822-557-3
CIFAM 822-557-5
KAMOKA JQ101175
KAMOKA JQ1013546
JURID 573151JC
JURID 573188J
JURID 573364J
JURID 573364JC
BRECK 23794 00 701 00
VALEO 301640
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.34.110
BOSCH 0 986 494 705
RIDEX 402B0046
METZGER 1170078
METZGER 1170203
METZGER 1170684
JP GROUP 1463601110
JP GROUP 1463601610
JP GROUP 1463601619
JP GROUP 1463602710
DELPHI BG4172C
MAGNETI MARELLI 363916060507
MAGNETI MARELLI 363916060156
MAGNETI MARELLI 363916060160
MAGNETI MARELLI 363916060508
STARK SKBK-1090312
MEYLE 025 237 9420
MEYLE 025 237 9420/PD
MEYLE 025 240 9620
MEYLE 025 246 9719
MEYLE 025 246 9719/PD
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.34.192
MAXGEAR 19-0637
MAXGEAR 19-2888
MAXGEAR 19-2904
ROADHOUSE 21052.00
ROADHOUSE 21052.10
ROADHOUSE 21052.30
METELLI 22-0557-0
METELLI 22-0557-3
METELLI 22-0557-5
METELLI 22-0917-0
KRAFT 6002632
MAPCO 6627
MAPCO 6811HPS
HELLA 8DB 355 011-321
HELLA 8DB 355 011-941
HELLA 8DB 355 014-351
HELLA 8DB 355 015-031
DENCKERMANN B110982
DENCKERMANN B111227
DENCKERMANN B111228
Barum BA2348
AISIN BPBM-1007
JAPANPARTS PA-0048AF
VALEO 302132
JP GROUP 1463602310
QUARO QP0556
QUARO QP1970
ZIMMERMANN 23732.970.1
ZIMMERMANN 23793.900.1
MASTER-SPORT K6072232
TOMEX brakes TX 15-09
TOMEX brakes TX 17-33
BREMBO P 06 036X
BREMBO P 06 040X
BREMBO P 06 057X
OPTIMAL BP-12383
OPTIMAL BP-12384
OPTIMAL BP-12393
OPTIMAL BP-12538
BRECK 24096 00 701 00
DELPHI LP3534
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 402B0046
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444
(0)
4 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444
(0)
3 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444
(0)
2 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444
(0)
1 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315444
(0)