RIDEX od 402B0057: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore kupi poceni na Rexbo
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os RIDEX 4059191315130 na spletu trgovina

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore sprednja os
Številka izdelka: 402B0057

Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Opozorilni kontakt obrabe: ni predpripravljen za opozorilnik obrabe
  • Visina[mm]: 57,4
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Debelina[mm]: 19
  • WVA-stevilka: 23600
  • Zavorni sistem: Bosch
  • povezan v smeri teka:
  • ni vezano na smer teka:
  • Enota kolicine: Komplet za os
  • Stanje: Novo
23,67 € Vaš prihranek: 15%
20,12 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Sirina[mm]: 136,8
  • Vrsta gonila: Avtomatski menjalnik
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Omejitev proizvajalca: Bosch
  • Dinamika zaviranja/dinamika voznje: za vozila s ESP
  • datum proizvodnje do: 2009-11-07
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore
  • EAN: 4059191315130
RIDEX 4059191315130

RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
CITROËN 1611140780
CITROËN 1611140980
CITROËN 1611838880
CITROËN 425222
CITROËN 425235
CITROËN 425250
CITROËN 425252
CITROËN 425253
CITROËN 425331
CITROËN 425339
CITROËN 425370
CITROËN 425385
CITROËN 425418
CITROËN 425427
CITROËN 425471
CITROËN 425489
CITROËN 425492
CITROËN E172125
CITROËN E172284
CITROËN E172315
CITROËN E172559
FIAT 71770080
FIAT 71770965
FIAT 77362743
FIAT 77364281
FIAT 77364897
LANCIA 77362743
LANCIA 77364281
PEUGEOT 1611140780
PEUGEOT 1611140980
PEUGEOT 425222
PEUGEOT 425235
PEUGEOT 425250
PEUGEOT 425252
PEUGEOT 425253
PEUGEOT 425331
PEUGEOT 425339
PEUGEOT 425385
PEUGEOT 425418
PEUGEOT 425427
PEUGEOT 425471
PEUGEOT 425489
PEUGEOT 425492
PEUGEOT E172125
PEUGEOT E172284
PEUGEOT E172315
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore proizvajalec
ATE 13.0460-3811.2
ATE 13.0460-3966.2
ATE 13.0470-3966.2
BOSCH 0 986 424 596
BOSCH 0 986 424 659
BOSCH 0 986 494 038
BOSCH 0 986 494 074
TEXTAR 2370803
JURID 573031J
FERODO FDB1467
FERODO FDB1476
BREMBO P 23 099
BREMBO P 23 119
BREMBO P 61 068
DELPHI LP1653
DELPHI LP1721
FEBI BILSTEIN 16422
FEBI BILSTEIN 16554
NK 222364
NK 223740
MAPCO 6548
MAPCO 6561
REMSA 0841.00
REMSA 0859.10
TRW GDB1464
TRW GDB1591
TRW GDB1624
TRW GDB1669
TRW GDB1676
TRW GDB1750
VAICO V22-0082
LPR 05P1192
LPR 05P807
Barum BA2229
Barum BA2289
ABE C1C035ABE
VALEO 598698
VALEO 598465
JURID 573075D
JURID 573075J
JURID 573165J
JURID 573171J
JURID 573184J-AS
JURID 573306J
TRISCAN 8110 15036
TRISCAN 8110 28022
ICER 181429-701
ICER 181673-701
LPR 05P1751
FERODO FSL1476
FERODO FSL1467
OPTIMAL 12211
OPTIMAL 84100
STARK SKBP-0010056
MAHLE ORIGINAL 038 31 00
TRW GDB1464DTE
TEXTAR 2360001
MINTEX MDB2186
MINTEX MDB2663
MINTEX MDB3105
TEXTAR 2370503
MINTEX MDB2644
TEXTAR 2509401
A.B.S. 37273
A.B.S. 37282
A.B.S. 37418
A.B.S. 37885
DENCKERMANN B110599
ZIMMERMANN 23600.190.1
ZIMMERMANN 23600.190.2
A.B.S. 37273S
A.B.S. 37282S
CIFAM 822-322-1
KAMOKA JQ1012934
KAMOKA JQ1012952
JURID 573031JC
JURID 573075JC
BRECK 23982 00 702 10
BOSCH 0 986 494 602
BRECK 23600 00 701 00
VALEO 301465
VALEO 301698
VALEO 872708
VALEO 872600
BLUE PRINT ADL144213
RIDEX 402B0057
STARK SKBK-1090049
METZGER 1170048
METZGER 1170651
JP GROUP 3363601719
JP GROUP 4163601819
TOPRAN 721 239
KOLBENSCHMIDT 99751600
KOLBENSCHMIDT 99751960
MAGNETI MARELLI 363916060176
MAGNETI MARELLI 363916060214
MAGNETI MARELLI 363916060228
BREMBO 07.B314.11
MEYLE 025 236 0019
MEYLE 025 236 0019/PD
MEYLE 025 237 0819
MAXGEAR 19-0576
MAXGEAR 19-0577
METELLI 22-0322-1
ROADHOUSE 2841.00
ROADHOUSE 2859.10
PROFIT 5000-1476
KRAFT 6005720
VALEO 601465
HELLA 8DB 355 011-331
HELLA 8DB 355 011-871
HELLA 8DB 355 015-381
HELLA 8DB 355 018-871
DENCKERMANN B110598
AISIN BPPE-1004
JAPANPARTS PA-0061AF
JAPANPARTS PA-0080AF
FERODO FDB5028
JP GROUP 3363601710
JP GROUP 4163601810
DON PCP1088
FEBI BILSTEIN 16964
ZIMMERMANN 23600.990.1
JP GROUP 3363605510
BLUE PRINT ADL144217
TRW GDB1690BTE
TOMEX brakes TX 13-42
BREMBO P 61 068X
OPTIMAL BP-12211
OPTIMAL BP-84100
FRENKIT 901218
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 402B0057
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130
(0)
4 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130
(0)
3 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130
(0)
2 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130
(0)
1 Recenzije Komplet zavornih oblog, ploscne (kolutne) zavore 4059191315130
(0)