RIDEX od 686S0005: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Vzigalna svecka proizvajalec
RIDEX Vzigalna svecka kupi poceni na Rexbo
Vzigalna svecka Zev kljuca: 16 RIDEX 4059191451388 na spletu trgovina

RIDEX Vzigalna svecka Zev kljuca: 16
Številka izdelka: 686S0005

Vzigalna svecka 4059191451388: ocena
Recenzije (0)
  • Zev kljuca: 16
  • zunanji navoj [mm]: 14
  • Dolzina navoja [mm]: 19
  • Kodna oznaka motorja: 20 6S 3
  • Polozaj iskre[mm]: 3
  • Korak navoja[mm]: 1,25
  • Razmik med elektrodami [mm]: 0,9
  • Moment privijanja [Nm]: 28
  • Stevilo polov: 2
  • privtveni kot [Grad]: 90
  • Stanje: Novo
2,33 €* Vaš prihranek: 15%
1,98 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • stevilke sasije do: 8N..X..015 500
  • Kodna oznaka motorja: 20 6S 3<M 52 B 20>
  • Vrsta gonila: Rocni menjalnik
  • Model: <4A2, C4>
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Vzigalna svecka
  • EAN: 4059191451388
RIDEX 4059191451388

RIDEX Vzigalna svecka 4059191451388 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129059162
BMW 12129059794
BMW 12129061811
BMW 12129063428
BMW 12129064617
BMW 12129064619
BMW 12129064656
BMW 12129065366
BMW 9063428
BMW 9064617
BMW 9064619
BMW 9064656
BMW 9065366
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 5896177
FIAT 7769243
FIAT 9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Vzigalna svecka proizvajalec
VEMO V99-75-0046
BERU Z90
BERU Z14
BERU Z98
BERU Z257
BERU Z123
BERU Z24
NGK 2213
NGK 2288
NGK 2397
NGK 2848
NGK 3045
NGK 3330
NGK 3583
NGK 4388
NGK 4856
NGK 5461
NGK 6437
NGK 6895
NGK 6962
NGK 6992
VALEO 246492
BOSCH 0 242 229 654
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 236 564
BOSCH 0 242 240 566
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20TNR
DENSO K20TNR-S
DENSO K20TR11
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110280312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13505
FEBI BILSTEIN 13506
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
FEBI BILSTEIN 13529
FEBI BILSTEIN 13530
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0016
VEMO V99-75-0023
TOPRAN 108 955
BERU Z304
VALEO 246895
VALEO 246852
VALEO 246869
VALEO 246850
BOSCH 0 241 235 752
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE030/T10
CHAMPION OE077/T10
CHAMPION OE085/T10
CHAMPION OE026/T10
CHAMPION OE032/T10
CHAMPION OE014/T10
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990006
STARK SKSP-1990035
TOPRAN 500 629
DT 4.67509
RIDEX 686S0005
MAGNETI MARELLI 062000783304
JP GROUP 1691700200
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-371
HELLA 8EH 188 704-401
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 706-071
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-24
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
RIDEX 686S0007
RIDEX 686S0036
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Vzigalna svecka 686S0005
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Vzigalna svecka 4059191451388
(0)
4 Recenzije Vzigalna svecka 4059191451388
(0)
3 Recenzije Vzigalna svecka 4059191451388
(0)
2 Recenzije Vzigalna svecka 4059191451388
(0)
1 Recenzije Vzigalna svecka 4059191451388
(0)