STARK od SKBC-0460836: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Okvir kolutne zavore proizvajalec
STARK Okvir kolutne zavore kupi poceni na Rexbo
Okvir kolutne zavore zadnja os desno STARK 4059191899371 na spletu trgovina

STARK Okvir kolutne zavore zadnja os desno
Številka izdelka: SKBC-0460836

Okvir kolutne zavore 4059191899371: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: zadnja os desno
  • Izvedba sedla kolutne zavore: Sedlo kolutne zavore s integ. rocno zavoro
  • Material: aluminij
  • Zavorni sistem: ATE
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 11
  • Del za zamenjavo:
  • Premer bata valja[mm]: 38
  • Notranja sirina [mm]: 56
  • Stevilka motorja po TECDOC-u: PNDA
  • Stanje: Novo
178,01 €* Vaš prihranek: 15%
151,31 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Barva sedla kolutne zavore: rdeca
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: STARK
  • Tip: Okvir kolutne zavore
  • EAN: 4059191899371
STARK 4059191899371

STARK Okvir kolutne zavore 4059191899371 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1511567
FORD 1730926
FORD 1760070
FORD 1761267
FORD 1761755
FORD 2210213
FORD 2332703
FORD 8M512M088BA
FORD 8M512M088BB
FORD 8M512M088BC
FORD 8M512M088BD
FORD 8M512M088CA
FORD 8M512M088CB
FORD RM8M5J2M088BC
MAZDA BPYK2661XC
VOLVO 36000901
VOLVO 36001704
VOLVO 36001766
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Okvir kolutne zavore proizvajalec
BUDWEG CALIPER 344415
ATE 11.9387-7084.2
TRISCAN 8170 344415
TRW BHN1171E
ERT 401695
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3223055
NK 2132144
BLUE PRINT ADM54546
BREMBO F 49 111
AUTOFREN SEINSA D41614C
ERT 402179
ERT 402109
AUTOFREN SEINSA D42222
AUTOFREN SEINSA D42223C
BOSCH 0 986 135 145
FEBEST 0576-MZ3R-KIT
FEBEST 0577-MZ3RR
ESEN SKV 23SKV043
ESEN SKV 23SKV044
ZIMMERMANN 250.4.10128
DRI 4224620
ELSTOCK 87-2264
HELLA 8AC 355 382-681
HELLA 8AC 355 397-661
BRAXIS AG1648
FTE RX3898224A0
GENERAL RICAMBI VO6106
KAMOKA JBC0192
A.B.S. 431242
ERA Benelux BC54415
MAXGEAR 27-0453
ATE 11.9387-7100.2
MAXGEAR 82-0340
LAUBER 77.3897
HELLA 8AN 355 782-681
FERODO FCL695254
METZGER 6251130
AUTOFREN SEINSA D41614K
AUTOFREN SEINSA D41666K
AUTOFREN SEINSA D42223K
ERT 401655K
ERT 401695K
ERT 402179K
KRAFT 6032174
ESEN SKV 34SKV654
ZZVF ZVCER158
NTY HZT-FR-023
BUDWEG CALIPER 345325
STARK SKBC-0460836
RIDEX 78B0837
ATE 24.3387-7100.5
METZGER 6261130
KAMOKA JBC0792
FAST FT32825
Priporočene alternative
Mnenje strank za STARK Okvir kolutne zavore SKBC-0460836
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Okvir kolutne zavore 4059191899371
(0)
4 Recenzije Okvir kolutne zavore 4059191899371
(0)
3 Recenzije Okvir kolutne zavore 4059191899371
(0)
2 Recenzije Okvir kolutne zavore 4059191899371
(0)
1 Recenzije Okvir kolutne zavore 4059191899371
(0)