STARK od SKBD-0023877: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Zavorni kolut proizvajalec
STARK Zavorni kolut kupi poceni na Rexbo
Zavorni kolut sprednja os, z notranjo ventilacijo, preluknjan, Ø: 300mm STARK 4059191794980 na spletu trgovina

STARK Zavorni kolut sprednja os, z notranjo ventilacijo, preluknjan, Ø: 300mm
Številka izdelka: SKBD-0023877

Zavorni kolut 4059191794980: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Premer[mm]: 300
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: z notranjo ventilacijo, preluknjan
  • Slika vrtin/stevilo lukenj: 5/5
  • Premer krozne luknje -Ø 1[mm]: 108
  • Debelina zavorne plosce (diska) [mm]: 25
  • Najmanjsa debelina[mm]: 23
  • Notranji premer[mm]: 140,0
  • Visina[mm]: 48,5
  • Teža [kg]: 8,06
  • Izvrtina pesta-Ø[mm]: 63,5
  • Vrtina, premer valja-Ø [mm]: 13,7
  • Stanje: Novo
64,81 €* Vaš prihranek: 15%
55,09 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Povrsina: 37
  • Vrsta ploscnih (kolutnih )zavor: 3
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: STARK
  • Tip: Zavorni kolut
  • EAN: 4059191794980
STARK 4059191794980

STARK Zavorni kolut 4059191794980 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1223664
FORD 1223666
FORD 1253964
FORD 1253965
FORD 1323560
FORD 1373370
FORD 1469083
FORD 1500152
FORD 1520297
FORD 1797226
FORD 1825134
FORD 1829606
FORD DV611125CA
FORD DV611125EA
VOLVO 274510
VOLVO 31262719
VOLVO 31362412
VOLVO 31400941
VOLVO 31471749
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Zavorni kolut proizvajalec
FERODO DDF1649
FERODO DDF1167
MAPCO 25818
ABE C3V023ABE
DELPHI BG3895
LPR F1012V
MEYLE 515 521 5027
ATE 24.0125-0162.1
ATE 24.0325-0162.1
VALEO 186863
BOSCH 0 986 479 171
FERODO DDF1225
BREMBO 09.9468.11
AKS DASIS 850906T
ZIMMERMANN 250.1353.20
ZIMMERMANN 250.1353.52
METZGER 24925 V
FEBI BILSTEIN 24566
NK 204849
TRW DF4424
VAICO V25-80018
Barum BAR25162
NK 314849
NK 204864
JURID 561594J
JURID 562363JC
JURID 562434JC
TRISCAN 8120 10180C
BOSCH 0 986 479 956
ELSTOCK 51-0305
FERODO DDF1225C-1
FERODO DDF1649-1
BREMBO 09.9468.75
LPR V1019V
sbs 1815314849
KRAFT 6046430
FERODO DDF1225-1
OPTIMAL BS-8060
OPTIMAL BS-8060C
STARK SKBD-0020170
TRISCAN 8120 16169
MINTEX MDC1641
MINTEX MDC2530
NK 202591
NK 314864
TEXTAR 92141300
TEXTAR 92141303
TEXTAR 92255703
A.B.S. 17587
A.B.S. 18273
BLUE PRINT ADF124304
FREMAX BD-3937
CIFAM 800-687C
KAMOKA 1031016
LUCAS ELECTRICAL ACP404
METELLI 23-0687C
DELPHI BG3895C
MAGNETI MARELLI 360406026400
MAGNETI MARELLI 360406026401
BOSCH 0 986 479 C52
RIDEX 82B0166
METZGER 6110162
STARK SKBK-1090061
JP GROUP 1563101300
JP GROUP 1563101309
REMSA 6711.10
FRIGAIR DC05.101
MAGNETI MARELLI 361302040134
JURID 561594JC
BREMBO 09.9468.1X
BREMBO 09.C138.10
BREMBO 09.C138.11
AUTOMEGA 120008210
MAXGEAR 19-1267
MAXGEAR 19-1267MAX
MAXGEAR 19-1267SPORT
MASTER-SPORT 24012501621-PCS-MS
SWAG 50 92 4566
PROFIT 5010-1225
MEYLE 583 521 5027/PD
SASIC 6106202
ROADHOUSE 6711.10
HELLA 8DD 355 112-191
HELLA 8DD 355 119-511
HELLA 8DD 355 128-471
TEXTAR 92141305
DENCKERMANN B130447
DENCKERMANN B130448
DJ PARTS BD2072
BRECK BR 355 VA100
FTE BS5487
FTE BS5487B
FTE BS7413
FERODO DDF1225C
FERODO DDF1649C-1
ATE 24.0125-0202.1
CHAMPION 562363CH
CHAMPION 562434CH-1
MINTEX MDC1641C
MAPCO 25818C
JP GROUP 1563104600
ROTINGER RT 2960-GL T5
QUARO QD4128
STARK SKBD-0023877
RIDEX 82B1733
VALEO 672551
OPTIMAL BS-8060HC
BREMBO 09.C541.11
ASHIKA 60-00-0302
ASHIKA 60-00-0310
MASTER-SPORT 24012501621PR-PCS-MS
Airstal 10-0317
SAMKO F1012V
SAMKO V1019V
TOMEX brakes TX 71-77
MASTER-SPORT 202501620
QUARO QD4128HC
ASHIKA 60-00-0310C
ASHIKA 60-00-0302C
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300811
Priporočene alternative
Mnenje strank za STARK Zavorni kolut SKBD-0023877
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Zavorni kolut 4059191794980
(0)
4 Recenzije Zavorni kolut 4059191794980
(0)
3 Recenzije Zavorni kolut 4059191794980
(0)
2 Recenzije Zavorni kolut 4059191794980
(0)
1 Recenzije Zavorni kolut 4059191794980
(0)