VALEO od 562635: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
VALEO Garnitura zavorne celjusti kupi poceni na Rexbo
Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, brez zavornega valja kolesa VALEO 3276425626355 na spletu trgovina

VALEO Garnitura zavorne celjusti Zadnja prema, brez zavornega valja kolesa
Številka izdelka: 562635

Garnitura zavorne celjusti 3276425626355: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Sirina[mm]: 30
  • Dopolnilni izdelek/dopolnilna informacija: brez zavornega valja kolesa
  • Zavorni sistem: LUCAS
  • letnik od: 10/1995
  • Teža [kg]: 1,03
  • Premer zavornega bobna znotraj [mm]: 180
  • Stanje: Novo
17,53 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: VALEO
  • Tip: Garnitura zavorne celjusti
  • EAN: 3276425626355
VALEO 3276425626355

VALEO Garnitura zavorne celjusti 3276425626355 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
FORD 1005960
FORD 1005970
FORD 1059500
FORD 1059560
FORD 1101838
FORD 1104128
FORD 1104130
FORD 1316961
FORD 1473068
MAZDA 1E002638Z
MAZDA 1E012638Z
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Garnitura zavorne celjusti proizvajalec
ATE 03.0137-0337.2
BOSCH 0 986 487 553
TEXTAR 91048800
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3503038
QUINTON HAZELL BS933
FERODO FSB543
BREMBO K 24 056
BREMBO S 24 529
KRAFT 6022210
DELPHI LS1728
METZGER MG 642
METZGER MG 976
NK 2725586
MAPCO 8832
MEYLE 714 042 1001
REMSA 4507.01
JAPANPARTS GF-394AF
TRW GS8611
LPR 07175
TOPRAN 301 315
TOPRAN 301 771
BLUE PRINT ADM54134
ABE C0G027ABE
MAPCO 8770
FEBI BILSTEIN 37666
VALEO 562635
JURID 362386J
TRISCAN 8100 10586
sbs 18492725586
TEXTAR 91060000
TEXTAR 84048800
TEXTAR 84048801
TEXTAR 84060000
A.B.S. 8918
A.B.S. 8945
STARK SKBS-0450005
Barum BAE5004
ZIMMERMANN 10990.100.7
ZIMMERMANN 20990.123.2
ZIMMERMANN 20990.123.4
CIFAM 153-128
MAGNETI MARELLI 360219192173
MAGNETI MARELLI 363614112210
MAGNETI MARELLI 363614212210
VAICO V25-0826
RIDEX 70B0006
OPTIMAL BK-5266
JP GROUP 1563900710
JP GROUP 1563900719
JP GROUP 1563902519
ASHIKA 55-03-394
LPR OEK410
MASTER-SPORT 03013703372-SET-MS
AUTOMEGA 120002610
AUTOMEGA 120006110
MAXGEAR 19-0244
ROADHOUSE 4507.01
METELLI 53-0128
JAPKO 55394
MEYLE 714 533 0010/K
HELLA 8DB 355 001-731
HELLA 8DB 355 002-621
HELLA 8DB 355 004-441
HELLA 8DB 355 004-811
DENCKERMANN B120013
DENCKERMANN B120014
DENCKERMANN B120189
FTE BB1222A1
KAVO PARTS BS-5429
MINTEX MFR453
MINTEX MFR524
MINTEX MSP156
MINTEX MSP157
MINTEX MSP234
MAPCO 9840/1
MEYLE 714 533 0014
MEYLE 714 533 0020
JP GROUP 1563902510
TOMEX brakes TX 20-83
KAMOKA JQ213032
MAXGEAR 19-3460
FEBI BILSTEIN 170859
BLUE PRINT ADBP410004
SAMKO 87175
SAMKO KEG410
AIC 53075
Priporočene alternative
Mnenje strank za VALEO Garnitura zavorne celjusti 562635
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 3276425626355
(0)
4 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 3276425626355
(0)
3 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 3276425626355
(0)
2 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 3276425626355
(0)
1 Recenzije Garnitura zavorne celjusti 3276425626355
(0)