AJUSA od JTC11378: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Garnitura za montazo, izpusni sistem proizvajalec
AJUSA Garnitura za montazo, izpusni sistem kupi poceni na Rexbo
Komplet za montazo, polnilnik z navodilom za montazo, s tesnilom AJUSA 8433577006830 na spletu trgovina

AJUSA Komplet za montazo, polnilnik z navodilom za montazo, s tesnilom
Številka izdelka: JTC11378

Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830: ocena
Recenzije (0)
  • dopoljnen izdelek/dopoljena Info 2: z navodilom za montazo
  • Dopolnilni izdelek/dopolnilna informacija: s tesnilom
  • Izvedba vijakov/matic: samoblokirni
  • Specifikacija: with studs, syringe with oil
  • Stevilka motorja po TECDOC-u: BXE
  • Stanje: Novo
17,25 € Vaš prihranek: 15%
14,66 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: AJUSA
  • Tip: Komplet za montazo, polnilnik
  • EAN: 8433577006830
AJUSA 8433577006830

AJUSA Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AJUSA 038253010C
AJUSA 038253014G
AJUSA 038253056E
AJUSA 038253056EX
AJUSA 038253056M
AJUSA 03G253014F
AJUSA 03G253019K
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Komplet za montazo, polnilnik proizvajalec
MOTAIR 550019
BU 126062
BU 126065
BU 126740
VAICO V10-8339
VAICO V10-8365
BTS TURBO T912352
BTS TURBO T914013
BTS TURBO T914128
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00290
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00320
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00360
SCHLÜTTER TURBOLADER 172-07090
SCHLÜTTER TURBOLADER 172-07110
SCHLÜTTER TURBOLADER 172-07160
MAHLE ORIGINAL 030 TC 17814 000
BTS TURBO T914128BL
VAICO V10-2365
VAICO V10-2367
BU 127814
BU 626065ZL001
BU 626062ZL001
BU 126062KIT001
BU 127814MON001
BU 126065KIT001
BU 627814ZL001
BU 126062MON001
BU 126065MON001
BU 128615
BU 127814KIT001
MAHLE ORIGINAL 030 TC 16065 000
BU ABS029
BU ABS202
MAHLE ORIGINAL 030 TA 14233 000
BTS TURBO T912352BL
BTS TURBO T915164
DELPHI HRX114
MEAT & DORIA 60017
MOTAIR 334406
MOTAIR 334570
MOTAIR 440058
GARRETT 751851-5004S
MAHLE ORIGINAL 030 TL 17814 000
MAHLE ORIGINAL 030 TL 14233 000
MAHLE ORIGINAL 030 TC 14233 000
MAHLE ORIGINAL 030 TM 14233 000
MAHLE ORIGINAL 030 TM 16065 000
MAHLE ORIGINAL 030 TM 17814 000
MOTAIR 3722049
MOTAIR 440126
MOTAIR 660005
MOTAIR 660005R
MOTAIR 440390
MOTAIR 334681
MOTAIR 3722072
MOTAIR 660018
MOTAIR 660014
MOTAIR 336102
MOTAIR 660102
BU 627814RL001
BU 626740ZL001
BU 626740RL001
BUGIAD BSP23127
HOFFER 6500017
JP GROUP 1117402300
MAHLE ORIGINAL 030 TO 14233 100
DELPHI HNX114
TURBORAIL 100-00041-500
TURBORAIL 100-00263-700
TURBORAIL 100-00287-600
MOTAIR 102049
TURBO´S HOET 1102112
TURBO´S HOET 1102115
BU 126062RED
BU 126065RED
BU 126065SUPERKIT1
BU 126740RED
BU 126740SUPERKIT1
BU 127814RED
BU 127814SUPERKIT1
BU 128615RED
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00320 D
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00320EOL
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00360 D
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00361
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-08320
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-08320EOL
TURBORAIL 200-00015-500
TURBORAIL 200-00017-500
TURBORAIL 200-00284-500
TURBORAIL 200-00528-600
TURBORAIL 200-00529-600
TURBORAIL 200-00640-600
MOTAIR 560570
MOTAIR 600005
MOTAIR 600018
GARRETT 751851-9004S
MAGNETI MARELLI 807101001000
TURBORAIL 900-00017-000
NISSENS 93181
SCHLÜTTER TURBOLADER PRO-00290
SCHLÜTTER TURBOLADER PRO-00320
BTS TURBO T914013BL
BTS TURBO T915164BL
TURBO MOTOR TG7518512
TURBO MOTOR TK54399700022
TURBO MOTOR TK54399700029
TURBORAIL TR382
BU 126062K1
BU 126062MK1
BU 126065MSK1
BU 126065SK1
BU 126740MSK1
BU 126740SK1
BU 127814MSK1
BU 127814SK1
BU 128615MSK1
BU 128615SK1
SCHLÜTTER TURBOLADER 166-00361EOL
VEMO V15-40-0004
ALANKO 10900008
ALANKO 11900008
ALANKO 11900062
ALANKO 11900099
ALANKO 11900162
ALANKO 11900742
LUCAS LTRPA54399880020
LUCAS LTRPA54399880022
LUCAS LTRPA54399880029
LUCAS LTRPA7518512
MEAT & DORIA 65016
MEAT & DORIA 65018
ALANKO 10922098
ALANKO 900008S1
AKS DASIS 045105N
JP GROUP 1117403900
JP GROUP 1117404400
STARK SKCT-1190162
RIDEX 2234C0163
MEAT & DORIA 65073
JP GROUP 1117404900
JP GROUP 1117800510
JP GROUP 1117800710
JP GROUP 1117801410
JP GROUP 1117407800
BU 126062REDK1
BU 126065REDSK1
BU 126740REDSK1
BU 127814REDSK1
BTS TURBO T914013BT
JP GROUP 1117752810
JP GROUP 1117753510
JP GROUP 1117753810
JP GROUP 1117754310
JP GROUP 1117756710
Henkel Parts 5210028
Henkel Parts 5210192
Priporočene alternative
Mnenje strank za AJUSA Komplet za montazo, polnilnik JTC11378
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830
(0)
4 Recenzije Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830
(0)
3 Recenzije Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830
(0)
2 Recenzije Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830
(0)
1 Recenzije Komplet za montazo, polnilnik 8433577006830
(0)