ELRING od 293.140: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Tesnilno obroc, nosilec sobe proizvajalec
ELRING Tesnilno obroc, nosilec sobe kupi poceni na Rexbo
Tesnilno obroc, nosilec sobe baker ELRING 4041248188613 na spletu trgovina

ELRING Tesnilno obroc, nosilec sobe baker
Številka izdelka: 293.140

Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613: ocena
Recenzije (0)
  • Debelina[mm]: 1,53
  • Material: baker
  • Notranji premer[mm]: 7,6
  • Premer[mm]: 15
  • potrebno stevilo kosov: 4
  • Stanje: Novo
2,06 € Vaš prihranek: 14%
1,77 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: ELRING
  • Tip: Tesnilno obroc, nosilec sobe
  • EAN: 4041248188613
ELRING 4041248188613

ELRING Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
BMW 13532247156
BMW 2247156
CITROËN 1606871780
CITROËN 198143
CITROËN 198192
CITROËN 198196
DAF 1407304
DEUTZ 02113778
ELRING 0445110183
ELRING 0445110212
ELRING 0445110289
ELRING 0445110351
ELRING 0445116001
ELRING 0445116024
ELRING 0986435095
ELRING 13537785983
ELRING 13537794652
ELRING 13537794919
ELRING 13537797877
ELRING 13537797878
ELRING 13537798446
ELRING 13537798447
ELRING 13537805428
ELRING 13537805429
ELRING 13537809190
ELRING 13537812881
ELRING 1538758
ELRING 1723813
ELRING 55197124
ELRING 55197875
ELRING 55219886
ELRING 71794966
ELRING 93169141
ELRING 93171707
ELRING 93183910
ELRING 93190435
ELRING 9S519F593BA
ELRING BS519F593AA
FIAT 55192494
FIAT 55204259
FIAT 55215424
FIAT 55245288
FORD 1231946
FORD 1318562
FORD 1748294
HYUNDAI 3381827000
INTERNATIONAL HARV. 2856436
INTERNATIONAL HARV. 4899689
IVECO 4899689
JAGUAR JDE8057
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Tesnilno obroc, nosilec sobe proizvajalec
ELRING 182.350
BOSCH 0 445 110 049
BOSCH 0 445 110 212
BOSCH 0 445 110 289
BOSCH 0 445 110 351
BOSCH 0 445 116 001
BOSCH 0 445 116 024
BOSCH 0 986 435 151
BOSCH 0 986 435 363
BOSCH F 00V C17 503
VAICO V30-1443
ELRING 293.140
BOSCH 0 445 110 083
BOSCH 0 445 110 183
BOSCH 0 986 435 078
BOSCH 0 986 435 095
BOSCH 0 986 435 102
FEBI BILSTEIN 30700
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.078
BOSCH 0 445 110 600
BOSCH 2 430 105 009
BOSCH 0 445 110 601
BOSCH 0 986 435 394
TEAMEC 810 098
TEAMEC 810 172
TEAMEC 810 115
BOSCH 0 986 435 179
BOSCH 0 986 435 204
DT 3.20024
REINZ 40-70048-00
BOSCH 0 986 435 245
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.13.011
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.13.012
MEAT & DORIA 9166
MEAT & DORIA 9175
HOFFER 8029166
HOFFER 8029175
METZGER 0870011
METZGER 0870019
METZGER 0870048
METZGER 0870098
METZGER 0870103
METZGER 0870148
FEBI BILSTEIN 102791
MEAT & DORIA 9717
MEAT & DORIA 9719
TOPRAN 305 021
FISPA 83.1412
FISPA 83.1414
METZGER 0870180
METZGER 0870186
FEBI BILSTEIN 102801
RIDEX REMAN 3905I0098R
RIDEX REMAN 3905I0096R
RIDEX REMAN 3905I0078R
RIDEX REMAN 3902I0075R
Priporočene alternative
Mnenje strank za ELRING Tesnilno obroc, nosilec sobe 293.140
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613
(0)
4 Recenzije Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613
(0)
3 Recenzije Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613
(0)
2 Recenzije Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613
(0)
1 Recenzije Tesnilno obroc, nosilec sobe 4041248188613
(0)