MAHLE ORIGINAL od OX 171/2D: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Oljni filter proizvajalec
MAHLE ORIGINAL Oljni filter kupi poceni na Rexbo
Oljni filter Vlozek filtra MAHLE ORIGINAL 4009026205242 na spletu trgovina

MAHLE ORIGINAL Oljni filter Vlozek filtra
Številka izdelka: OX 171/2D

Oljni filter 4009026205242: ocena
Recenzije (0)
  • Visina[mm]: 99,0
  • Premer tesnilke [mm]: 19,5
  • Notranji premer2[mm]: 25,55
  • Izvedba filtra: Vlozek filtra
  • Visina1[mm]: 82,0
  • Premer[mm]: 71,88, 65,0
  • Premer 4[mm]: 10,8
  • Standard(izpusna norma) za izpusne pline: Euro4/Euro5
  • Stanje: Novo
9,87 € Vaš prihranek: 15%
8,39 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Standard(izpusna norma) za izpusne pline: Euro4/Euro5
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: MAHLE ORIGINAL
  • Tip: Oljni filter
  • EAN: 4009026205242
MAHLE ORIGINAL 4009026205242

MAHLE ORIGINAL Oljni filter 4009026205242 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
BMW 11427805978
CITROËN 1109AN
CITROËN 1109AY
CITROËN 1109R6
CITROËN 1109T3
CITROËN 1109Y2
CITROËN 1109Z5
CITROËN 1109Z6
CITROËN E149103
CITROËN E149233
CITROËN/PEUGEOT 53699656432180
CITROËN/PEUGEOT 9641837780
CITROËN/PEUGEOT 9656432180
CITROËN/PEUGEOT 9656905380
DS 1109AY
DS 1109Z6
FIAT 9467565780
FORD 1147685
FORD 1254385
FORD 1359941
FORD 1530536
FORD 2S6Q6714A9B
FORD 2S6Q6714AA
FORD 2S6Q6714AB
MAHLE 78559718
MAHLE OX1712DECO
MAZDA Y40114302
MAZDA Y401143029A
MAZDA Y40114302A
MAZDA Y60114302
MINI 11427805978
MITSUBISHI MN982521
OPEL 3646431
PEUGEOT 1109AY
PEUGEOT 1109S5
PEUGEOT 1109Y1
PEUGEOT 1109Y2
PEUGEOT 1109Z1
PEUGEOT 1109Z5
PEUGEOT E149103
PEUGEOT E149233
SUZUKI 1651073J00
SUZUKI 1651073J01
SUZUKI 1651073J02
TOYOTA SU00100741
TOYOTA SU00100804
TOYOTA SU00100871
VAUXHALL 3646431
VOLVO 30735878
VOLVO 30750247
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Oljni filter proizvajalec
BOSCH 1 457 429 193
VAICO V24-0021
MANN-FILTER HU 711/51 x
MANN-FILTER HU 716/2 x
BOSCH 1 457 429 238
BOSCH 1 457 429 249
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315030
HENGST FILTER E35H D102
HENGST FILTER E44H D110
MAGNETI MARELLI 152071758800
MAGNETI MARELLI 152071758833
MAGNETI MARELLI 152071760872
FEBI BILSTEIN 26853
MAPCO 64306
MAPCO 64307
SWAG 62 92 6853
VAICO V42-0004
KRAFT 1702101
MAHLE ORIGINAL OC 100
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D
MAHLE ORIGINAL OX 193D
MAHLE ORIGINAL OX 339/2D
TOPRAN 302 318
TOPRAN 720 802
COOPERSFIAAM FILTERS FA5616ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5970AECO
VALEO 586503
VALEO 586509
JC PREMIUM B1C005PR
UFI 25.032.00
UFI 25.037.00
UFI 25.060.00
MANN-FILTER HU 612 x
KNECHT OX 171/2D
KNECHT OX 193D
KNECHT OX 339/2D
CHAMPION XE131/606
NIPPARTS J1313030
MAHLE ORIGINAL OX 171/2D1
CHAMPION COF100131E
BLUE PRINT ADF122102
SOFIMA S 5032 PE
SOFIMA S 5037 PE
SOFIMA S 5060 PE
KNECHT OX 171/2D1
BLUE PRINT ADN12123
DENCKERMANN A210080
CHAMPION COF100530E
KAMOKA F103101
KAMOKA F103401
PURFLUX L310A
PURFLUX L398A
STARK SKOF-0860054
ASHIKA 10-ECO037
RIDEX 7O0055
ASHIKA 10-ECO060
OPTIMAL FO-00056
OPTIMAL FO-00072
MEAT & DORIA 14019
HOFFER 14019
RIDEX 7O0017
JP GROUP 1518503500
ALCO FILTER MD-525
ALCO FILTER MD-425
SWAG 11 93 2103
MEYLE 11-14 322 0001
DT 12.16025
PROFIT 1541-0181
KRAFT 1705960
AUTOMEGA 180036210
MAXGEAR 26-0006
MAXGEAR 26-0193
MEYLE 40-14 322 0002
KOLBENSCHMIDT 50013695
MEYLE 714 322 0007
MEYLE 714 322 0011
DENCKERMANN A210142
DENCKERMANN A210188
BLUE PRINT ADP152101
FRAM CH10717AECO
FRAM CH9443ECO
CHAMPION COF100699E
MECAFILTER ELH4305
BOSCH F 026 407 082
COOPERSFIAAM FILTERS FA6584ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA6794ECO
MULLER FILTER FOP247
MANN-FILTER HU 7033 z
CLEAN FILTER ML1733
AMC Filter MO-447
AMC Filter MO-537
WIX FILTERS WL7299
WIX FILTERS WL7413
CHAMPION COF100787E
FILTRON OE 667
DJ PARTS FL1149
UFI 25.187.00
SOFIMA S 5187 PE
Priporočene alternative
Mnenje strank za MAHLE ORIGINAL Oljni filter OX 171/2D
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Oljni filter 4009026205242
(0)
4 Recenzije Oljni filter 4009026205242
(0)
3 Recenzije Oljni filter 4009026205242
(0)
2 Recenzije Oljni filter 4009026205242
(0)
1 Recenzije Oljni filter 4009026205242
(0)