REINZ od 41-70089-00: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Zapiralni cep, oljna kad proizvajalec
REINZ Zapiralni cep, oljna kad kupi poceni na Rexbo
Tesnilni obroc, cep za izpust olja baker, Notranji premer: 14,00mm REINZ 4026634043561 na spletu trgovina

REINZ Tesnilni obroc, cep za izpust olja baker, Notranji premer: 14,00mm
Številka izdelka: 41-70089-00

Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561: ocena
Recenzije (0)
  • Material: baker
  • Notranji premer[mm]: 14,00
  • Debelina[mm]: 1,50
  • Oblika: A-oblika
  • Premer[mm]: 20,00
  • Stevilka motorja po TECDOC-u: M 102.910
  • Stanje: Novo
0,27 €* Vaš prihranek: 15%
0,23 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: REINZ
  • Tip: Tesnilni obroc, cep za izpust olja
  • EAN: 4026634043561
REINZ 4026634043561

REINZ Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
ALFA ROMEO 234032235
DAF 0244680
DEUTZ-FAHR 01118693
DEUTZ-FAHR 01301223
FIAT 10280060
FORD 0209725
FORD 0220025
FORD 1005306
FORD 95VW6734AA
HANOMAG 0996731012
KHD 01118693
MAN 06561900706
MAN 6561900706
MAZDA 995641400
MERCEDES-BENZ 007603014106
OPEL 11023582
OPEL 2091046
PEUGEOT 117005
RENAULT TRUCKS 0003008058
RENAULT TRUCKS 0870073700
RENAULT TRUCKS 5000254857
RENAULT TRUCKS 7703062043
SAAB 7522709
SAAB 8728051
SCANIA 192633
SCANIA 303098
STEYR 90003098015
VOLVO 9690116
VW N0138492
VW N138492
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Tesnilni obroc, cep za izpust olja proizvajalec
GOETZE 33-110870-00
ELRING 243.205
ELRING 115.100
AJUSA 15037900
AJUSA 15038900
BOSCH 2 916 710 610
BOSCH 2 916 710 609
FEBI BILSTEIN 07215
CORTECO 12015256B
SWAG 99 90 7215
TOPRAN 104 474
VAICO V10-2265
AJUSA 21012700
AJUSA 22007000
DT 9.01028
GATES GAT4394
REINZ 41-70089-00
FA1 232.150.100
FA1 259.150.100
BLUE PRINT ADA100105
FA1 232.150-U-50
FA1 257.828.011
FA1 259.150-U-50
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.67.001
PAYEN KG664
KLOKKERHOLM 0013477
BLUE PRINT ADV180102
BLUE PRINT ADV180104
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.048
VAICO V10-3327
VAICO V53-0068
JP GROUP 8113850100
FA1 259.150-U-5
FA1 232.150-U-5
FA1 232.150-U-25
AUTOMEGA 190021210
KS TOOLS 430.2505
FA1 259.150.010
ACKOJA A53-0068
Priporočene alternative
Mnenje strank za REINZ Tesnilni obroc, cep za izpust olja 41-70089-00
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561
(0)
4 Recenzije Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561
(0)
3 Recenzije Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561
(0)
2 Recenzije Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561
(0)
1 Recenzije Tesnilni obroc, cep za izpust olja 4026634043561
(0)