RIDEX od 854S0315: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Blazilnik proizvajalec
RIDEX Blazilnik kupi poceni na Rexbo
Blazilnik Tlak plina, Tesleskopski blazilnik RIDEX 4059191339310 na spletu trgovina

RIDEX Blazilnik Tlak plina, Tesleskopski blazilnik
Številka izdelka: 854S0315

Blazilnik 4059191339310: ocena
Recenzije (0)
  • Vgradnja stran: Zadnja prema
  • Vrste blazilnika: Tlak plina
  • Konstrukcija amortizerja: Tesleskopski blazilnik
  • Stanje: Novo
19,13 € Vaš prihranek: 15%
16,26 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: RIDEX
  • Tip: Blazilnik
  • EAN: 4059191339310
RIDEX 4059191339310

RIDEX Blazilnik 4059191339310 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AUTOBIANCHI 50703574
FIAT 4654255
FIAT 46545255
FIAT 46545256
FIAT 46738204
FIAT 46739025
FIAT 4673903
FIAT 46754255
FIAT 46770000
FIAT 46770001
FIAT 46809325
FIAT 46809326
FIAT 50701483
FIAT 50701484
FIAT 50701916
FIAT 50701917
FIAT 50701922
FIAT 50701923
FIAT 50703824
FIAT 50703825
FIAT 50703826
FIAT 50703827
FIAT 50703987
FIAT 50703988
FIAT 50705254
FIAT 50705255
FIAT 50705256
FIAT 50705257
FIAT 51778802
FIAT 51778803
LANCIA 50703574
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Blazilnik proizvajalec
NK 63231165
BILSTEIN 19-158884
BILSTEIN 19-105369
SACHS 310 823
KYB 343329
SACHS 280 379
SACHS 280 380
DELPHI DG9001
MAGNETI MARELLI 351772070000
MAGNETI MARELLI 351824070000
MAGNETI MARELLI 351935070000
MAGNETI MARELLI 351937070000
MAPCO 20019
TRW JGT282T
TRW JGT283T
TRW JGT444T
Magnum Technology AGF048MT
METZGER 2340005
KYB 343828
MONROE 23473
MONROE E1275
OPTIMAL A-1165G
MAGNETI MARELLI 351774070000
STARK SKSA-0130822
KAMOKA 20343351
KAMOKA 20441351
JAPANPARTS MM-00188
KRAFT 4013420
RIDEX 854S0315
KONI 8050-1098
GABRIEL 69002
GABRIEL 69410
GABRIEL 69411
TRW JGT282S
TRW JGT283S
TRW JGT444S
ASHIKA MA-00188
AL-KO 101653
MAGNETI MARELLI 351935071000
STARK SKSA-0132669
MAXGEAR 11-0081
MEYLE 226 725 0004
STATIM A.251
DENCKERMANN DSF029O
DENCKERMANN DSF030G
VAICO V24-0931
RIDEX 854S1558
KRAFT 4013421
Priporočene alternative
Mnenje strank za RIDEX Blazilnik 854S0315
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Blazilnik 4059191339310
(0)
4 Recenzije Blazilnik 4059191339310
(0)
3 Recenzije Blazilnik 4059191339310
(0)
2 Recenzije Blazilnik 4059191339310
(0)
1 Recenzije Blazilnik 4059191339310
(0)