TRW od JGM2348T: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Blazilnik proizvajalec
TRW Blazilnik kupi poceni na Rexbo
Blazilnik sprednja os, Tlak plina, Vzmetna noga(blazilnik) TRW 3322937499403 na spletu trgovina

TRW Blazilnik sprednja os, Tlak plina, Vzmetna noga(blazilnik) TWIN
Številka izdelka: JGM2348T

Blazilnik 3322937499403: ocena
Recenzije (0)
  • Družina izdelkov: TWIN
  • Vgradnja stran: sprednja os
  • Sistem blazilnika: dvocevni
  • Vrste blazilnika: Tlak plina
  • Konstrukcija amortizerja: Vzmetna noga(blazilnik)
  • Vrsta pritrditve blazilnika: zatic zgoraj
  • Premer[mm]: 51
  • Podvozje: za vozila brez ojacanega podvozja
  • Premer batnice [mm]: 22
  • Stevilo na os: 1
  • Dolzina [mm]: 523, 368
  • Mera navoja: M12x1,25
  • Upostevati tehnicne podatke:
  • Stanje: Novo
61,78 € Vaš prihranek: 15%
52,51 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • Vgradnja stran: Sprednja os levo
  • Stevilo na os: 1
  • stevilke sasije od: 12000001
  • stevilke sasije do: 12000001
  • Vrsta gonila: Rocni menjalnik
  • Podvozje: za vozila brez ojacanega podvozja
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: TRW
  • Tip: Blazilnik
  • EAN: 3322937499403
TRW 3322937499403

TRW Blazilnik 3322937499403 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
OPEL 344010
OPEL 344011
OPEL 344012
OPEL 344014
OPEL 344015
OPEL 344016
OPEL 344017
OPEL 344018
OPEL 344019
OPEL 344020
OPEL 344025
OPEL 344033
OPEL 344034
OPEL 344041
OPEL 344042
OPEL 344047
OPEL 344048
OPEL 344049
OPEL 344050
OPEL 344051
OPEL 344052
OPEL 344053
OPEL 344054
OPEL 344055
OPEL 344056
OPEL 344057
OPEL 344058
OPEL 344059
OPEL 344060
OPEL 344061
OPEL 344062
OPEL 344076
OPEL 344077
OPEL 344106
OPEL 344107
OPEL 344108
OPEL 344109
OPEL 344113
OPEL 344114
OPEL 344338
OPEL 344339
OPEL 72119044
OPEL 72119045
OPEL 72119046
OPEL 72119047
OPEL 72119050
OPEL 72119051
OPEL 72119057
OPEL 72119058
OPEL 72119071
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Blazilnik proizvajalec
NK 63481793
NK 653630652
NK 653630671
NK 653630672
MAPCO 20718
MAPCO 20720
KRAFT 4001760
BILSTEIN 22-053060
BILSTEIN 22-053077
KYB 334602
KYB 334603
KYB 334607
KYB 334608
KYB 334844
KYB 334845
KYB 334846
KYB 334847
KYB 334949
KYB 365501
KYB 375009
KYB 665036
TRW BHN1076E
SACHS 230 574
SACHS 230 575
SACHS 230 578
SACHS 230 579
SACHS 280 359
SACHS 280 360
MAGNETI MARELLI 351839070100
MAGNETI MARELLI 351839070200
MAGNETI MARELLI 351867070100
MAGNETI MARELLI 351867070200
MAGNETI MARELLI 351869070100
MAGNETI MARELLI 351869070200
MAGNETI MARELLI 351891070000
TRW BHW803
TRW BHW803E
TRW JGM2348T
KRAFT 4001580
TOPRAN 206 058
DIEDERICHS 9970230R
DIEDERICHS 9970230L
TOPRAN 206 691
TOPRAN 206 692
METZGER 2340050
METZGER 2340049
TRW JGM2756T
MONROE 16766
MONROE 16767
MONROE 16770
MONROE 16771
MONROE 16790
MONROE G16766
MONROE G16767
MONROE G16770
MONROE G16771
MONROE G16790
MONROE G16791
MAGNETI MARELLI 351833080000
KONI 8710-1369LSPORT
KONI 8710-1369RSPORT
OPTIMAL A-18585HR
OPTIMAL A-18586HL
OPTIMAL A-3065GL
OPTIMAL A-3065GR
OPTIMAL A-3067GL
OPTIMAL A-3067GR
OPTIMAL A-3610GL
OPTIMAL A-3610GR
STARK SKSA-0130033
STARK SKSA-0130106
METZGER 2340185
METZGER 2340186
MAPCO 40704
MAPCO 40705
MAPCO 40706
MAPCO 40707
NIPPARTS J5500900G
ERT 401128
KYB 334948
KAMOKA 20334025
KAMOKA 20334026
KAMOKA 20334855
KAMOKA 20334856
STARK SKSA-0130841
AUTOFREN SEINSA D41049C
JAPANPARTS MM-00053
JAPANPARTS MM-00054
JAPANPARTS MM-00327
JAPANPARTS MM-00328
JAPANPARTS MM-00359
STARK SKSA-0132003
STARK SKSA-0132005
KRAFT 4001765
RIDEX 854S0326
RIDEX 854S0107
RIDEX 854S0034
RIDEX 854S0920
RIDEX 854S0922
KONI 8750-1028L
KONI 8750-1028R
KRAFT 4001860
KRAFT 4001851
JP GROUP 1242104579
JP GROUP 1242104589
JP GROUP 1242104679
TRW JGM2348SL
TRW JGM2348SR
TRW JGM2756SL
TRW JGM2756SR
AL-KO 300674
AL-KO 300655
STARK SKSA-0132676
STARK SKSA-0132735
VAICO V40-1822
VAICO V40-1821
STARK SKSA-0132767
AL-KO 300654
MAXGEAR 11-0130
MAXGEAR 11-0132
JP GROUP 1242104570
JP GROUP 1242104580
JP GROUP 1242104670
PROFIT 2004-1109
PROFIT 2004-1110
MEYLE 626 623 0001
MEYLE 626 623 0002
MEYLE 626 623 0012
MEYLE 626 623 0013
MONROE 742114SP
MONROE 742115SP
MONROE 742127SP
MONROE 742128SP
STATIM A.116
STATIM A.117
STATIM A.126
DENCKERMANN DSB026G
DENCKERMANN DSB027G
DENCKERMANN DSB028G
DENCKERMANN DSB040G
DENCKERMANN DSF037G
GABRIEL G35221
GABRIEL G35226
GABRIEL G35289
GABRIEL G35290
ASHIKA MA-00053
ASHIKA MA-00054
VAICO V40-2040
VAICO V40-2041
JP GROUP 1242104680
RIDEX 854S1565
KAVO PARTS SSA-10175
KAVO PARTS SSA-10176
KAVO PARTS SSA-10177
KAVO PARTS SSA-10178
Priporočene alternative
Mnenje strank za TRW Blazilnik JGM2348T
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Blazilnik 3322937499403
(0)
4 Recenzije Blazilnik 3322937499403
(0)
3 Recenzije Blazilnik 3322937499403
(0)
2 Recenzije Blazilnik 3322937499403
(0)
1 Recenzije Blazilnik 3322937499403
(0)