BOSCH od 0 242 235 668: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Vzigalna svecka proizvajalec
BOSCH Vzigalna svecka kupi poceni na Rexbo
Vzigalna svecka Zev kljuca: 16 BOSCH 3165143134382 na spletu trgovina

BOSCH Vzigalna svecka Zev kljuca: 16
Številka izdelka: 0 242 235 668

Vzigalna svecka 3165143134382: ocena
Recenzije (0)
  • Zev kljuca: 16
  • Dolzina navoja [mm]: 19
  • Polozaj iskre[mm]: 6
  • letnik od: 09/1988
  • Mera navoja: M 14 x 1,25
  • Razmik med elektrodami [mm]: 0,9
  • Moment privijanja [Nm]: 28
  • Stevilo polov: 2
  • Stanje: Novo
4,82 €* Vaš prihranek: 15%
4,10 €
vklju. 22% DDV,
brez vklj. stroškov dostave
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
Podrobnosti produkta
  • stevilke sasije do: 8N..X..015 500
  • żtevilka motorja od: 14002935
  • żt. motorja do: 14159540
  • Kodna oznaka motorja: 20 6S 3<M 52 B 20>
  • Vrsta gonila: Rocni menjalnik
  • za OE-stevilko(st. prve vgradnje): 7700500168
  • Model: <9000 3.0 CS>
  • Vrsta goriva: CNG/LPG
  • Klimatske cone: za vroce klimatske cone
  • Vzigalna svecka: Platina-srednja elektroda
  • dopoljnen izdelek/dopoljena Info 2: za otežene pogoje uporabe
  • za serijski model: 1J1
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: BOSCH
  • Tip: Vzigalna svecka
  • EAN: 3165143134382
BOSCH 3165143134382

BOSCH Vzigalna svecka 3165143134382 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AUDI 101000033AA
AUDI 101000033AF
AUDI 101000041AC
AUDI 101000051AA
BAIC BOC1093002056
BMW 12121344520
BMW 12121422087
BMW 12121704399
BMW 12121747061
BMW 12121748002
BMW 12124353679
BMW 12129063428
BMW 12129064619
BOSCH 7
BOSCH 7402
BOSCH 74024
BOSCH BlisterN04FR7LDC
BOSCH FR7LD
BOSCH FR7LDC
BOSCH Set40242235914
CHERY 05033220AA
CITROËN 59622J
CITROËN 59622K
CITROËN 5962R3
CITROËN 96265754
CITROËN/PEUGEOT 9614738680
DACIA 7700115827
DACIA 7700500168
DAIHATSU 9004851133000
DAIHATSU 9004851137
DAIHATSU 9004851137000
DAIHATSU 9004851155000
DAIHATSU 9004851160000
DAIHATSU 9091901202000
FIAT 46463801
FIAT 46472021
FIAT 464720211
FIAT 5894588
FIAT 9626575480
FIAT K9626575480
GMC 96307729
HOLDEN 96307729
LANCIA 46463801
LANCIA 46472021
LEXUS 9091901198
OPEL 1214003
OPEL 32017067
OPEL 90357729
OPEL 90442650
PEUGEOT 59622J
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Vzigalna svecka proizvajalec
VEMO V99-75-0046
BERU Z90
BERU Z14
BERU Z98
BERU Z257
BERU Z123
BERU Z24
NGK 2213
NGK 2288
NGK 2397
NGK 2848
NGK 3045
NGK 3330
NGK 3583
NGK 4388
NGK 4856
NGK 5461
NGK 6437
NGK 6895
NGK 6962
NGK 6992
VALEO 246492
BOSCH 0 242 235 668
BOSCH 0 242 236 564
DENSO K20PBR-S10
DENSO K20TNR
DENSO K20TNR-S
DENSO K20TR11
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
DENSO Q22PR-U
MAGNETI MARELLI 061830254304
MAGNETI MARELLI 062110060312
MAGNETI MARELLI 062110120312
MAGNETI MARELLI 062110280312
FEBI BILSTEIN 13421
FEBI BILSTEIN 13502
FEBI BILSTEIN 13503
FEBI BILSTEIN 13518
FEBI BILSTEIN 13521
FEBI BILSTEIN 13529
FEBI BILSTEIN 13530
DUPLI COLOR 279614
DUPLI COLOR 539497
DUPLI COLOR 565823
DUPLI COLOR 565847
DUPLI COLOR 581021
DUPLI COLOR 599095
DUPLI COLOR 599156
DUPLI COLOR 599286
DUPLI COLOR 613739
DUPLI COLOR 613982
DUPLI COLOR 629655
DUPLI COLOR 678387
DUPLI COLOR 805950
DUPLI COLOR 806889
DUPLI COLOR 807824
DUPLI COLOR 808159
DUPLI COLOR 835896
VEMO V99-75-0007
VEMO V99-75-0016
VEMO V99-75-0023
TOPRAN 108 955
FRIGAIR 0503.0506
FRIGAIR 0503.1611
FRIGAIR 0503.1613
FRIGAIR 0503.1614
FRIGAIR 0503.1618
FRIGAIR 0503.1636
FRIGAIR 0503.1668
FRIGAIR 0503.1673
FRIGAIR 0504.1494
FRIGAIR 0508.1001
FRIGAIR 0508.1632
FRIGAIR 0508.1633
BERU Z304
VALEO 246895
VALEO 246852
VALEO 246869
VALEO 246850
BOSCH 0 242 235 914
BOSCH 0 241 235 752
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE030/T10
CHAMPION OE077/T10
CHAMPION OE085/T10
CHAMPION OE026/T10
CHAMPION OE032/T10
CHAMPION OE014/T10
MOTIP 41190
MOTIP 42650
MOTIP 46300
MOTIP 51020
MOTIP 51485
MOTIP 52553
MOTIP 53692
MOTIP 54597
MOTIP 54730
MOTIP 941190
MOTIP 942650
MOTIP 944927
MOTIP 951020
MOTIP 951415
MOTIP 951485
MOTIP 951890
MOTIP 951925
MOTIP 953692
MOTIP 954597
MOTIP 954730
MOTIP 954950
DUPLI COLOR 613890
MOTIP 51960
MOTIP 951960
NGK 94067
CORTECO 12010805B
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990035
TOPRAN 500 629
DUPLI COLOR 711664
DT Spare Parts 4.67509
RIDEX 686S0005
MAGNETI MARELLI 062000781304
MAGNETI MARELLI 062000783304
BRISK 1329
BRISK 1349
BRISK 1366
BRISK 1372
AUTOMEGA 150023820
JP GROUP 1691700200
HELLA 8EH 188 704-071
HELLA 8EH 188 704-091
HELLA 8EH 188 704-271
HELLA 8EH 188 704-371
HELLA 8EH 188 704-401
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 92610
NGK 96723
MASTER-SPORT BKR6E-ST-SET/4/MS
BSG BSG 30-145-009
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-27
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-29
STARK SKSP-1990060
RIDEX 686S0061
STARK SKSP-1990061
RIDEX 686S0062
RIDEX 686S0036
MAGNETI MARELLI 062000787311
KAMOKA 7090010
STARK SKSP-19990318
RIDEX 686S0320
MAGNETI MARELLI 062709000001
MAGNETI MARELLI 062709000019
MAGNETI MARELLI 062709000076
MAGNETI MARELLI 062710000009
NGK 2461
NGK 7659
KAMOKA 7090504
KAMOKA 7090512
KAMOKA 7100503
KAMOKA 7100504
KAMOKA 7100509
KAMOKA 7100510
Fortuna FO049174
Priporočene alternative
Mnenje strank za BOSCH Vzigalna svecka 0 242 235 668
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Vzigalna svecka 3165143134382
(0)
4 Recenzije Vzigalna svecka 3165143134382
(0)
3 Recenzije Vzigalna svecka 3165143134382
(0)
2 Recenzije Vzigalna svecka 3165143134382
(0)
1 Recenzije Vzigalna svecka 3165143134382
(0)