ELRING od 403.730: vaše izbrano vozilo
Avtodeli katalogu:
  • Amortizerji / vijačna vzmet / paket vzmeti
  • Cevi in pipe
  • Ciscenje (pranje) stekel
  • Dodatki za notranje udobje
  • Elektrika
  • Filter
  • Izpusni sistem
  • Kardanska gred / diferencial
  • Karoserija, luči, okna
  • Klimatska naprava
  • Kolesni ležaj
  • Kompleti za popravilo
  • Menjalnik
  • Motor
  • Obroči in tesnilni pokrovi
  • Ogrevanje / prezracevanje
  • Olja in tekočine
  • Pasovi, verige in valji
  • Priprava za vleko / prikljucni deli
  • Razsvetljava
  • Senzorji, releji, enote za nadzor
  • Sistem krmiljenja
  • Sistem za dovod goriva
  • Sistem za hlajenje motorja
  • Sklopka / prikljucni deli
  • Vzmetenje
  • Vžigalni sistem
  • Zavorna naprava
  • Zgib za pogonska gred / pogonska gred
Top Tesnilka stebla ventila proizvajalec
ELRING Tesnilka stebla ventila kupi poceni na Rexbo
Tesnilni obroc, steblo ventila dovodna stran za vstopni ventil zelen FPM (Fluor-Kautschuk) ELRING 4041248023631 na spletu trgovina

ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila dovodna stran za vstopni ventil zelen FPM (Fluor-Kautschuk)
Številka izdelka: 403.730

Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631: ocena
Recenzije (0)
  • Visina[mm]: 9,7
  • Material: FPM (Fluor-Kautschuk)
  • potrebno stevilo kosov: 16
  • Premer 2[mm]: 8,8
  • Premer 1 [mm]: 6
  • Premer 3[mm]: 12,2
  • Barva: zelen
  • Stanje: Novo
0,71 € Vaš prihranek: 14%
0,61 €
vklju. 22% DDV,
Dostava
Na zalogi
- +
Dodaj v koš
Facebook
  • Druge podrobnosti
  • Proizvajalec: ELRING
  • Tip: Tesnilni obroc, steblo ventila
  • EAN: 4041248023631
ELRING 4041248023631

ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631 ustreza naslednjim vozilom:

OEM številke
Referenčna številka(s) OEM:
Proizvajalec OE številka
AUDI 036109675
AUDI 036109675A
AUDI 057109675
AUDI 642533
BMW 11341461679
BMW 11342245151
CHRYSLER 05066775AA
CHRYSLER 05184168AB
CHRYSLER 5175438AA
CHRYSLER 68001551AA
CHRYSLER 68066168AA
CHRYSLER K05184168AB
CITROËN 095638
CITROËN 095640
DAEWOO 90410741
DODGE 05066775AA
DODGE 05184168AB
DODGE 5175438AA
DODGE 68001551AA
DODGE 68066168AA
DODGE K05184168AB
FIAT 6000616570
FIAT 9400956389
FORD 1118094
FORD 1221514
GENERAL MOTORS 90410741
GMC 90410741
HONDA 12211PLZD00
JEEP 05066775AA
JEEP 05184168AB
JEEP 5175438AA
JEEP 68001551AA
JEEP 68066168AA
JEEP K05184168AB
MERCEDES-BENZ 0000534558
MERCEDES-BENZ 0000534658
MERCEDES-BENZ 0000534758
MERCEDES-BENZ 0000535158
MERCEDES-BENZ 0000535658
MERCEDES-BENZ 2780530100
MERCEDES-BENZ 6070530000
MITSUBISHI MN960095
MITSUBISHI MN980085
OPEL 636533
OPEL 642533
OPEL 90410741
OPEL 90411541
PEUGEOT 095638
PEUGEOT 095640
PORSCHE 99610511552
Sledeči izdelki so prav tako ustrezni za izbrano OE-številko:
Tesnilni obroc, steblo ventila proizvajalec
GOETZE 24-30614-76/0
GOETZE 50-306147-50
PAYEN NB884
PAYEN DY241
PAYEN PA5041
ELRING 403.730
GLASER P76662-00
ELWIS ROYAL 1642657
ELWIS ROYAL 9842689
FEBI BILSTEIN 02741
FEBI BILSTEIN 24202
FEBI BILSTEIN 26169
CORTECO 12014670
CORTECO 12016586
CORTECO 19025687
CORTECO 19034071
CORTECO 19034072
CORTECO 19036018
CORTECO 19036019
TOPRAN 107 502
CORTECO 19026849
AJUSA 10177300
AJUSA 12010200
REINZ 12-31306-09
REINZ 70-31306-00
REINZ 70-31306-10
REINZ 70-33512-00
AJUSA 12021100
ELRING 724.590
GLASER 76532
GLASER 76662
SASIC 9560380S
BTA N30003BTA
PAYEN HL5002
GOETZE 24-30590-05/0
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.169
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.173
JP GROUP 1111352900
SWAG 62 92 6169
SWAG 40 90 2741
SWAG 10 92 4202
AJUSA 12025200
DT 4.20753
CORTECO 19026848
CORTECO 19036735
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.195
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.12.172
KRAFT 1130275
CORTECO 12051545
AUTOMEGA 190037210
AUTOMEGA 190049020
DT 4.91145
CORTECO 49380757
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.210
DT 4.91143
Priporočene alternative
Mnenje strank za ELRING Tesnilni obroc, steblo ventila 403.730
Ta izdelek še ni bil ocenjen. Bodite prvi in zapišite svojo oceno in delite mnenje o svojem nakupu z drugimi strankami.
Napišite komentar
5 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631
(0)
4 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631
(0)
3 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631
(0)
2 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631
(0)
1 Recenzije Tesnilni obroc, steblo ventila 4041248023631
(0)